Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pobočky a střediska

Zvolte si pobočku

Pobočky

Brno - Slatina Telefon: 739 503 780 E-mail: brno@chodska.cz
České Budějovice Telefon: 724 031 529 E-mail: budejovice@chodska.cz
Český Krumlov Telefon: 725 421 484 E-mail: krumlov@chodska.cz
Frýdek-Místek Telefon: 605 778 357 E-mail: frydek@chodska.cz
Klatovy Telefon: 606 682 557 E-mail: klatovy@chodska.cz
Klenčí pod Čerchovem Telefon: 724 007 213 E-mail: klenci@chodska.cz
Kostelec nad Labem Telefon: 724 267 263 E-mail: kostelec@chodska.cz
Nymburk (dceřiná firma) Telefon: 325 515 564, 725 502 702 E-mail: nymburk@chodska.cz
Pelhřimov Telefon: 602 757 693 E-mail: pelhrimov@chodska.cz
Písek - Smrkovice Telefon: 602 182 773 E-mail: pisek@chodska.cz
Planá u Mariánských Lázní Telefon: 724 042 002 E-mail: plana@chodska.cz
Plzeň Telefon: 606 685 136 E-mail: plzen@chodska.cz
Plzeň - Křimice Telefon: 739 503 706 E-mail: krimice@chodska.cz
Přerov Telefon: 702 037 594 E-mail: prerov@chodska.cz
Příbram Telefon: 739 503 750 E-mail: pribram@chodska.cz
Rudná - Chrášťany Telefon: 602 247 825 E-mail: rudna@chodska.cz
Uh. Hradiště – Kunovice Telefon: 777 206 055 E-mail: kunovice@chodska.cz
Vysoké Popovice Telefon: 724 433 973 E-mail: popovice@chodska.cz
Zbiroh (franšíza) Telefon: 605 539 386 E-mail: zbiroh@chodska.cz
Zdice (franšíza) Telefon: 724 985 836 E-mail: zdice@chodska.cz

Specializovaná střediska

Středisko ploché střechy a izolace Telefon: 602 138 610 E-mail: vkreuz@chodska.cz
Středisko fasády Telefon: 725 502 704 E-mail: vfiser@chodska.cz
Dřevo pro stavební aplikace Telefon: 724 531 818 E-mail: jjulis@chodska.cz
Divize TESARIO (dřevovýroba) Telefon: 724 827 444 E-mail: tesario@tesario.cz

Oddělení

Úsek jednatele Telefon: 721 436 336 E-mail: bhalova@chodska.cz
Prodejní oddělení Telefon: 724 953 550 E-mail: jhartl@chodska.cz
Personální oddělení Telefon: 732 686 827 E-mail: jstankova@chodska.cz
Nákupní oddělení Telefon: 602 466 077 E-mail: mhojda@chodska.cz
Ekonomické oddělení Telefon: 607 114 053 E-mail: jzuberova@chodska.cz
Marketingové oddělení Telefon: 602 721 981 E-mail: marketing@chodska.cz

Přejete si cenovou nabídku nebo se o Vašem zadání poradit?

 

Domluvte si schůzku…

dotsLong.pn
* takto označená pole jsou povinná