Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kariéra

 Nabídka volných pracovních pozic:

Skladník (Písek - Smrkovice)

PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., přední prodejce střešních systémů v ČR (www.chodska.cz), umožňuje zákazníkům, aby si svůj domov užívali v klidu a pohodlí pod pevnou střechou. Jsme ryze česká stabilní firma, která působí na trhu již více jak 25 let a nyní pro naši pobočku hledáme pracovníka na pozici:

Prodejce-specialista (Plzeň)

Naše společnost umožňuje zákazníkům, aby si svůj domov užívali v klidu a pohodlí pod pevnou střechou. Chcete nám v tom pomoci? Možná hledáme právě Vás.

Obchodní zástupce (Přerov)

Naše společnost umožňuje zákazníkům, aby si svůj domov užívali v klidu a pohodlí pod pevnou střechou. Jste nadšený, zdravě sebevědomý a odvážný obchodník s chutí do práce, který se nebojí odmítnutí a je ochoten sdílet informace? Máte rád práci v terénu? Umíte si naplánovat denně několik schůzek a nepotřebujete vodit za ručičku a není Vám třeba říkat kam máte jet a kam máte zavolat? Pak hledáme právě Vás. Pokud ale chcete pouze teoretizovat a studovat materiály aniž byste se potkával se zákazníky, dál nečtěte, nemá to smysl.

Prodejce-specialista (PRVNÍ CHODSKÁ Zdice- Bavoryně u Zdic)

Naše společnost umožňuje zákazníkům, aby si svůj domov užívali v klidu a pohodlí pod pevnou střechou. Chcete nám v tom pomoci? Možná hledáme právě Vás.

Skladník (PRVNÍ CHODSKÁ Zdice - Bavoryně u Zdic)

Naše společnosti umožňuje zákazníkům, aby si svůj domov užívali v klidu a pohodlí pod pevnou střechou. Do našeho pracovního kolektivu nyní hledáme pracovníka na pozici: