Prodejce-specialista (PEŤURA Nymburk)

Nabízíme:

  • zaškolení na dané pozici zkušenými zaměstnanci
  • podporu dalšího profesního rozvoje
  • odpovídající finanční podmínky za kvalitně odvedenou práci
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • zajímavou práci v menším pracovním kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti  se silnou pozicí na trhu
  • hlavní pracovní poměr

Vaším úkolem bude:

  • osobní styk se zákazníky v prodejně
  • vyřizování objednávek, poradenská činnost
  • prodej a nákup zboží, cenové nabídky
  • práce s finanční hotovostí
  • fakturace, vyřizování reklamací, evidence pohledávek
  • udržování stavu skladových zásob
  • organizace dopravy
  • spolupráce s obchodními zástupci

Očekáváme:

  • zodpovědnou, pozitivní, pracovitou a komunikativní osobnost
  • vědomosti na úrovni SŠ vzdělání
  • smysl pro pořádek, pečlivost
  • organizační schopnosti
  • časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • dobrou znalost práce na PC- MS Office (Word, Excel)
  • řidičský průkaz sk. "B"
  • praxe na podobné pozici vítána, ale do výběrového řízení se mohou přihlásit i absolventi škol bez praxe nebo s minimální dobou praxe

Napište nám!