Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Služby na pobočkách

Klempířské dílny na pobočkách

Každá naše pobočka je vybavena klempířskou dílnou. Odvíjíme zde ze svitků plechy různých druhů. Díky sadám odvíjecích válců je většina materiálů připravena k okamžitému odvinutí a dalšímu zpracování. Připravíme Vám malé svitky na míru. Na každé pobočce je k dispozici alespoň jedna čtyřmetrová modulární ohýbačka, na které můžete připravit lemování, lišty a další prvky. Na některých pobočkách je pro velký zájem zákazníků ohýbaček dokonce více.

Profilování plechů

Pomocí strojů Schlebach (Mini-Prof-Plus nebo SPM 30/80 ) Vám na našich pobočkách nebo přímo na stavbě připravíme šáry plechů pro falcované střechy.
Nechcete řešit komplikovanou přepravu mnohametrových naprofilovaných šárů? Pak využijte naší služby profilování plechů na stavbě – na dodávce přivezeme profilovačku i požadovaný svitek osazený na odvíječi a za podle rozsahu střechy je za pár desítek minut hotovo. A jak vyřešit falcování položených šárů? Můžete falcovat klasicky ručně nebo využít naší falcovačky Schlebach Piccolo.

Půjčovna strojů a nářadí

Na našich pobočkách půjčujeme šikmé střešní výtahy GEDA, prostřihovače plechů a další nářadí a stroje, které mohou našim partnerům zefektivnit práci.
Jste začínající firma a zatím nemáte svůj šikmý střešní výtah? Nebo máte Váš blokovaný na nějaké akci a potřebovali byste dočasně využít druhý? Pak Vám můžeme pomoci. Na vybraných pobočkách půjčujeme také sety falcovacího nářadí, prostřihovač plechů a jiné nástroje.

Ceník - půjčovné a klempířské práce 404.42 KB stáhnout

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domluvte si schůzku…

* takto označená pole jsou povinná