Bond Metalic

  SATJAM Bond Metalic je druhem střešní krytiny, která nachází uplatnění na mnoha typech staveb. Využita může být při rekonstrukcí...

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

SATJAM Bond Metalic je druhem střešní krytiny, která nachází uplatnění na mnoha typech staveb. Využita může být při rekonstrukcích střech i na nových střechách rodinných domů, stavbách občanské vybavenosti i komerčních objektech. Malý formát šablon najde uplatnění i na složitých a netradičních tvarech střech. Vyniká však i na střechách jednoduchých.

Využití střešní krytiny SATJAM Bond Metalic

Veškeré novostavby rodinných a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a hospodářské objekty. Uplatnění najde především na rekonstruovaných střechách s možností využití v historické zástavbě.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Bond Metalic

1. Nízká hmotnost

Až 20× nižší, než je hmotnost klasických těžkých střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku. Hmotnost krytiny SATJAM Bond Metalic v provedení Alumat (slitina hliníku) je cca 2 kg/m2, u ocelového provedení cca 4,85 kg/m2.

2. Vysoká kvalita materiálu

Výběr vstupního materiálu pro výrobu podléhá přísným kritériím kvality. Proto jsou našimi dodavateli pouze přední světové společnosti jako ArcelorMittal, Myriad, nebo Corus. V případě slitiny hliníku Alumat nám svitky pro výrobu krytiny Bond Metalic dodává norská společnost Hydro Norsk.

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav

Barvu střešní krytiny si můžete vybrat tak, aby dokonale ladila s fasádou a ostatními stavebními prvky na domě. U hliníkového provedení nabízíme tyto barvy RAL 8017 hnědá a RAL 7016 šedá. Více informací zde.

4. Dlouhá životnost

Program „SATJAM záruka Plus“ nabízí prodloužené záruky v době trvání až 60 let. Více informací zde.

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná