Dakea

Dakea Better Klasické střešní okno firmy DAKEA se středovým závěsem.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Dakea Better

Klasické střešní okno firmy DAKEA se středovým závěsem. Pro vyšší odolnost mají tvrzené vnější sklo s dodatečnou vrstvou laku. Pro pasivní větrání je okno vybaveno větrací klapkou a rukojetí se dvěma přídavnými polohami. Okna Dakea Better se dodávají s montážní Paropropustnou manžetou Quick Install (RUC), která je bezplatnou součástí balení. Díky této manžetě se urychluje montáž a zvyšuje se vodotěsnost napojení na střešní konstrukci.

Pro aplikaci tohoto střešního okna Dakea Better je zapotřebí minimální sklon 15 - 60°. Pro montáž se musí použít originální lemování DAKEA.
Na okna Dakea Better je poskytována 20letá záruka.

 

Dakea Better PVC

Střešní okna Dakea Better PVC od firmy DAKEA mají výhody oken se středním závěsem, které lze snadno čistit. Díky tomu, že jsou vyrobeny z bezešvého PVC jsou výbornou volbou pro kuchyně a koupelny. Okno je vybaveno rukojetí se dvěma přídavnými polohami.

Okna Dakea Better PVC mají na sklu vrstvu oxidu titaničitého tzv.Titan Glass. Titan Glass je ekologické, bezúdržbové sklo s vynikajícími hodnotami koeficientu U. Okna Dakea Better PVC se dodávají s montážní Paropropustnou manžetou Quick Install (RUC), která je obsažena v balení. Díky manžetě Quick Install se urychluje montáž a zlepšuje vodotěsnost konstrukce.

Pro aplikaci tohoto střešního okna Dakea Better PVC je zapotřebí minimální sklon 15 - 90 °.Pro použití je nutné originální lemování Dakea.
Na okna Dakea Better PVC je poskytována 20letá záruka.

 

Dakea Good

Dakea Good je střešní okno firmy DAKEA určené pro nízkorozpočtové projekty. Konstrukce tohoto střešní okna se skládá ze středového závěsu a úzkého dřevěného rámu. Okno je vybaveno větrací klapkou a rukojetí se dvěma polohami.

Vyšší odolnost okna zajišťuje dodatečná vrstva laku a tvrzené vnější sklo. Pro aplikaci tohoto střešního okna Dakea Good je zapotřebí minimální sklon 15 - 90°.Pro montáž je zapotřebí originálního lemování Dakea.
Na okna Dakea Good je poskytována 20letá záruka.

 

Dakea Best

Dakea Best jsou střešní okna firmy DAKEA s horním závěsem. Díky této konstrukci poskytuje střešní okno Dakea Best maximální okenní plochu. Pro vyšší odolnost je okno opatřeno rámem o větší tloušťce, dodatečnou vrstvou laku a tvrzeným vnějším sklem. Pro pasivní větrání má okno větrací klapku a rukojeť se dvěma přídavnými polohami.

Okna Dakea Best mají na sklu vrstvu oxidu titaničitého tzv.Titan Glass. Titan Glass je ekologické, bezúdržbové sklo s vynikajícími hodnotami koeficientu U. Střešní okna Dakea Best se dodávají s montážní Paropropustnou manžetou Quick Install (RUC), která je obsažena v balení. Díky manžetě Quick Install se urychluje montáž a zlepšuje vodotěsnost konstrukce.
Pro aplikaci tohoto střešního okna Dakea Best je zapotřebí minimální sklon 15 - 55 °.Pro použití je nutné originální lemování Dakea.
Na okna Dakea Best je poskytována 20letá záruka.

 

Dakea Control - Světlík s omezovačem otevření

Dakea Control je typ střešního okna se zabudovaným lemováním, které je již v balení. Světlík je přizpůsoben pro střechy s taškami díky dodání s integrovanou pěnovou izolací. Pěnovou izolaci lze snadno odstranit nebo oříznout, aby Světlík dosedl na střechy s plochou krytinou. Dakea Control je vhodný na použití do skladu a garáže, je navržený tak, aby poskytl větrání a osvětlení v nevytápěných prostorách. Je vyráběn s bočním otevíráním. Pro aplikaci tohoto střešního okna je zapotřebí minimální sklon 15-60° a střešní krytina o výšce do 90 mm.

Vyrábí se z borovicového dřeva s dvojitým zasklením 14 mm sklem. Je odolné proti povětrnostním vlivům, plísním a UV záření. Obsahuje chromované rukojeti se dvěma větracími polohami.

 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná