Satjam Roof

Satjam Grande je lehká střešní krytina univerzálního použití. Charakteristickým znakem této velkoformátové krytiny je je mohutný oblouk. Svým tvarem a celkovým dojmem ze střechy připomíná klasickou románskou tašku.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Satjam Grande je lehká střešní krytina univerzálního použití. Charakteristickým znakem této velkoformátové krytiny je je
mohutný oblouk. Svým tvarem a celkovým dojmem ze střechy připomíná klasickou románskou tašku.

Satjam Grande je možné vybírat ze široké nabídky barev a povrchových úprav. Výhodou je až 10x nižší hmotnost než je hmotnost betonových střešních krytin.

Životnost této krytiny je 50 - 60 let. Satjam poskytuje záruku v délce až 30 let.

Střešní krytina SATJAM Grande

Moderní, lehká a s univerzálním využitím. Taková je střešní krytina SATJAM Grande. Pro vzhled této střešní krytiny je charakteristickým znakem mohutný oblouk. Zejména díky tomuto tvaru si získává stále vyšší popularitu. Její charakteristický tvar a celkový vzhled střechy připomíná klasickou „románskou tašku“.
 
Využití střešní krytiny SATJAM Grande
Veškeré novostavby rodinných domů, včetně jejich rekonstrukcí. Díky klasickému vzhledu nachází uplatnění v širokém spektru staveb.


Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Grande

1. Nízká hmotnost
Optimalizace stavebních nákladů může probíhat již od samého začátku. Plechová střešní krytina má totiž až 20x nižší hmotnost, než klasické druhy tašek. Hmotnost krytiny Satjam Grande v provedení Alumat (slitina hliníku) je pouze 2 kg/m2, u ocelového provedení to je 4,8 Kg/m2. Při výběru vhodné barvy je tato krytina od klasických tašek téměř k nerozeznání.
 
2. Vysoká kvalita materiálu
Pro výběr vstupního materiálu do výroby jsou zvoleni pouze renomovaní světoví výrobci - ArcelorMittal, Corus a Myriad. U slitiny hliníku se jedná o norskou společnost Norsk Hydro.
 
3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
Pestrá nabídka barevného provedení střešní krytiny a doplňků umožní dokonalé sladění střechy s fasádou a ostatními stavebními prvky.
 
4. Dlouhá životnost
Životnost střešní krytiny je 80 až 100 let v případě slitiny hliníku a nároky na údržbu zůstávají minimální po celou dobu životnosti střechy. Využite zákaznického benefitu „SATJAM záruka Plus“, který nabízí prodloužení záruky v délce trvání až 60 let.  

5. Servis a poradenství
Naši odborníci vám v rámci profesionálního poradenství připraví zdarma kladečský plán pro vaši střechu. U většiny zakázek nabízíme zdarma službu dopravy materiálu na místo realizace nákladním automobilem, s možností složení hydraulickou rukou.
 
6. Komplexní systém
Ke střešní krytině SATJAM Grande je také dodáván ucelený systém doplňků. Mezi nimi naleznete typizované klempířské prvky (hřebenáče, závětrné lišty nebo okapní plechy). Nechybí ani bezpečnostní prvky, originální spojovací materiál, difuzní fólie a prostupové tašky.

Soubory ke stažení

Montážní návod - Satjam Grande 4.27 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná