Hydroizolační systém MERX

Systém MERX pro střechy obsahuje komponenty pro vytvoření funkční, odolné a trvanlivé střechy pro Vaši stavbu. Systém je postaven na báz m...

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Systém MERX pro střechy obsahuje komponenty pro vytvoření funkční, odolné a trvanlivé střechy pro Vaši stavbu. Systém je postaven na bázi měkčeného PVC (PVC -P). Hlavní částí systému je hydroizolační fólie Merx - Merx MK 15, Merx MK 18, Merx MK 20 určená pro vytváření povlakových jednovrstvých hydroizolací.  

V systému Merx je také obsažena i řada doplňkových prvků jako například detailová fólie MERX D 18.

Hydroizolační fólie Merx MK 15

Je střešní hydroizolační fólie o tloušťce 1,5 mm určená k vytváření jednovrstvých hydroizolací nejen plochých, ale za určitých okolností i šikmých střech. Fólii je možné použít i k hydroizolacím teras a balkonů, kde na fólii musí být aplikována ještě nášlapná vrstva dřevěného (dřevoplastového roštu) nebo dlažba na plastových podložkách.

Hydroizolační fólie Merx MK 18

Střešní hydroizolační fólie o tloušťce 1,88 mm vyráběná speciální technologií na bázi měkčeného polyvinylchloridu (PVC-P) s nosnou vyztuženou vložkou z polyesterové mřížkové tkaniny.

Střešní fólie Merx MK 20

Střešní hydroizolační fólie tl. 2,0 mm vyráběná speciální technologií na bázi měkčeného polyvinylchloridu (PVC-P) s nosnou výztužnou vložkou z polyesterové mřížkové tkaniny.

Detailová fólie Merx D 18

Merx D 18 je 1,8 mm silná bezvložková fólie určená k vytváření detailů. Jde o tzv. homogenní fólii, která je velmi pružná a tažná a tím je ideální na opracování členitých detailů a k bezpečnému izolování prostupů střechou.

Více detailnějších informací se dozvíte na www.merx-system.cz

 

Soubory ke stažení

Leták Merx 2.55 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná