Izolační systém THERMO-LINE

Nadkrokevní izolační systém THERMO-LINE s integrovanou pojistnou hydroizolací ? 0,021, difúzně otevřený.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Nadkrokevní izolační systém THERMO-LINE s integrovanou pojistnou hydroizolací ? 0,021, difúzně otevřený.

Základem celého systému je izolační deska Permo® therm vyrobená z fenolické pěny (resol). Tento materiál se vyznačuje vynikající hodnotou tepelné vodivosti ?=0,021 WmK při zachování mimořádné paropropustnosti µ=35. Oproti standardně používaným materiálům tak lze dosáhnout difúzně otevřeného systému při použití minimálních tloušťky izolantu.

Deska je opatřena oboustranně nakašírovaným flísem, z vrchní strany se nachází integrovaná difúzní hydroizolační membrána.

Pro snadnější instalaci jsou desky vybaveny spojem na pero+drážku, difúzní membrána navíc disponuje přesahy, které jsou vybaveny technologií integrované dvojité lepící pásky SK2 umožňující vzduchotěsné napojení (spoj „lepidlo na lepidlo“).

Pro jedinečnou schopnost difúze je materiál vhodný pro použití v kombinaci s minerální vatou, např. při rekonstrukci a následném doteplení střešního pláště. Výborné izolační hodnoty dále vybízejí materiál využít při realizaci nízkoenergetických a pasivních staveb nebo dřevostaveb.

Díky tomu, že fenolická pěna (resol) nachází stále více své uplatnění také jako izolant v kontaktních zateplovacích systémech (ETICS), je možné zhotovit kompletní venkovní izolační schránku budovy z jednoho materiálu s vynikající izolační schopností.

Soubory ke stažení

Izolační systém THERMO-LINE 2.35 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná