Kašírované dílce

kompletizované tepelně izolační dílce z pěnového polystyrenu pro ploché střechy s nakašírovaným asfaltovým hydroizolačním pásem.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

POLYROOF® jsou kompletizované tepelně izolační dílce z pěnového polystyrenu pro ploché střechy s nakašírovaným asfaltovým hydroizolačním pásem. Kompletizované tepelně izolační dílce se v plochých střechách používají již několik desetiletí. Jejich vývoj a výroba souvisí s výrobou pěnového polystyrenu jako vynikající tepelné izolace ve stavebnictví a s vývojem vhodných hydroizolačních výrobků na bázi asfaltových pásů. Tvoří je deska z pěnového polystyrenu na jejímž vrchním povrchu je nalepen (nakašírován) asfaltový hydroizolační pás. Tyto výrobky tvoří po zabudování do střešního pláště jak tepelnou izolaci, tak po svaření přesahů nakašírovaného asfaltového pásu první vrstvu vodotěsné izolace. Výrazně se tak zrychlí a zkvalitní postup stavebních prací. Zkušenosti z používání těchto výrobků v minulosti a technický rozvoj souvisící s výrobou jak pěnového polystyrenu, tak asfaltových pásů zlepšily kvalitu a spolehlivost těchto výrobků.

Současná nabídka kompletizovaných výrobků je proto velmi široká jak pokud se jedná o druh pěnového polystyrenu, tak druh nakašírovaných asfaltových pásů. Většina výrobců těchto kompletizovaných výrobků nabízí kromě dnes klasických desek i velkoplošné výrobky, na přání i s polodrážkou nebo s příčnými nářezy usnadňujícími pokládku. Jsou nabízeny i spádové desky s nakašírovaným asfaltovým pásem, jejichž použitím se tzv. suchým procesem vytvoří i spádová vrstva střešního pláště.

 

Naše firma je prodejcem osvědčených kompletizovaných výrobků dodávaných pod názvem POLYROOF® speciál. Jejich kvalitu reprezentuje nadstandardní záruka až 10 let (dle použitého polystyrenu a nakašírovaného asfaltového pásu).

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná