Informace k zavedeným opatřením na pobočkách PRVNÍ CHODSKÉ

Vážení zákazníci,
 
PRVNÍ CHODSKÁ se dle rozhodnutí vlády České republiky ze dne 14. 3. 2020 uzavřela pro maloobchodní prodej, tj. prodej KONEČNÝM SPOTŘEBITELŮM. Koneční spotřebitelé mohou kontaktovat příslušnou pobočku telefonicky, emailem nebo poslat svou poptávku přes naše webové formuláře ZDE.

Dle tohoto nařízení NEBYL zastaven prodej zboží a služeb pro PODNIKATELE / NÁKUP MATERIÁLŮ NA IČ / SMLUVNÍ ZÁKAZNÍKY. Vstup do vnitřní prodejny je tedy umožněn pouze právnickým a fyzickým osobám s platným IČ.
 
Maximálně se snažíme zamezit dalšímu šíření koronaviru, a proto Vás žádáme o součinnost a spolupráci:

  • V maximální míře objednávejte zboží předem (telefonicky, e-mailem).
  • Do prodejny, klempířské dílny či k našim zaměstnancům přistupujte se zakrytým obličejem (rouškou, šálou, šátkem apod.).
  • Vstupujte prosím jednotlivě, netvořte hloučky ani fronty.
  • Nepřekračujte viditelně označenou bezpečnou zónu. Buďte prosím ohleduplní vůči našim zaměstnancům a uposlechněte jejich organizačních pokynů.
  • Osobní kontakt omezte na co nejkratší a nezbytnou dobu.
  • Platby jsou přípustné jen bezhotovostně (platební kartou nebo převodem).
  • Do odvolání není možné vracení zboží - netýká se palet a chybně vydaného zboží.

 

Vyslyšme apel hygieniků a vedení státu a přispějme každý k zastavení nebo alespoň zpomalení šíření nákazy, ať to naše zdravotnictví zvládne a nemáme tu stovky či tisíce mrtvých. Ty malé nanočástečky jsou zrádné – pořád můžeme mít pocit, že se nás to osobně netýká, vždyť nikde v našem okolí přeci nikdo nemocný není. Ale protože vir je v člověku dlouho „neviditelný“ a mezitím už se přeci šíří, tak pak už může být pozdě...
 
Prosíme Vás tedy, vybavte se alespoň ušitými rouškami, šátky přes nos a ústa, či jinými ochrannými pomůckami, pokud budete vstupovat do naší provozovny. Buďme prosím my všichni ohleduplní a zodpovědní, ať se co nejdříve můžeme zase vrátit do běžného režimu tak, jak jej známe.
 
Děkujeme!
Vaše PRVNÍ CHODSKÁ