Ocenění Český Goodwill 2018

Ve čtvrtek, 25. října 2018, proběhl slavnostní galavečer 6. ročníku prestižního ocenění Český Goodwill 2018. Naše společnost PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. společně s panem majitelem, Ing. Vladimírem Zábranským, získala ocenění za projekt Schody do života a v kategorii MECENÁŠ si tak odnesla cennou trofej.

Ocenění Český Goodwill je primárně založeno na nominacích veřejnosti. Do kategorie MECENÁŠ pak konkrétně spadají nominace podnikatelů a společností, které jsou ohleduplné ke svému podnikatelskému, ekonomicko-sociálnímu a životnímu prostředí a aktivně se prosazují o jeho kultivaci nebo záchranu. Pana Zábranského nominovala jeho dcera, Lucie Zábranská, s velmi krásným a výstižným popisem projektu Schody do života. Dovolte nám tedy těchto pár řádek od srdce s Vámi sdílet:

"Pro mého tátu je rodina na prvním místě a moc dobře si uvědomuje, že ne každý měl nebo má v životě takové štěstí, proto se rozhodl pomoci dětem, které z různých důvodů musely dětství strávit v dětských domovech. Tak vznikl projekt Schody do života, který nemá za úkol pouze finančně podporovat domovy, se kterými spolupracuje, ale zároveň ukázat dětem, že se o ně někdo zajímá a že někomu na nich záleží. Projekt pomáhá vytvářet zázemí v oborech při vyučení tesař, pokrývač a klempíř, zároveň dětem poskytuje brigády a praxe. Jedná se o projekt, který má smysl a který skutečně pomáhá."

Děkujeme za ocenění! Jsme rádi, že jsme mohli být součástí.

FOTO: Cenu přebírá ředitelka marketingu společnosti PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Soňa Císařová