Oslava 30 let firmy PRVNÍ CHODSKÁ a TESARIO OPEN 2021

30 je už pěkná řádka let, takže uspořádat oslavu narozenin naší firmy, na kterou jen tak někdo nezapomene, bylo nasnadě . Už nabitý program vypovídal o tom, že nepůjde o jen tak ledajaké a obyčejné "sfouknutí svíček". 

Ti, co do areálu firmy PRVNÍ CHODSKÁ TESARIO v Trhanově 10. září dorazili, měli možnost zažít trochu toho adrenalinu - nenechat se smést ramenem zametače/wipeoutu, udržet se na hřbetu ruzzuřeného rodeo býka co nejdéle a nebo otestovat svou přesnou mušku při střelbě na kachny v laserové střelnici.
Po adrenalinu přišel pravý čas na lehké občerstvení, ať už chladivým pěnivým mokem z domažlického pivovaru nebo exkluzivním Bohemia Ice, vybraným bílým i červeným vínem nebo si vybrat z bohaté nabídky jídel a nealko pití.

Kdo si troufl, měl možnost ověřit si své řemeslné dovednosti. Jen si to představte, 25 cm dlouhý hřebík a kladivo, zatlouct ho není vůbec žádná sranda a navíc pokud vám jde o čas. Taktéž na čas byly i další disciplíny - hřebíkový les (zatlouct pět 9 cm dlouhých hřebíků) a drsná řežba (z hranolu nařezat pět 4 cm dlouhých kusů ruční pilou). Nejlepší výkony zúčatněných borců samozřejmě skončily zapsány v Knize rekordů TESARIO. 

A kdo ani po tomto neuspokojil svou soutěživost, mohl se zapsat do soutěže Piva a koláče. Princip jednoduchý, čtyřčlenné týmy formou štafety co nejrychleji vypít tři piva a pro posledního zbyla výzva v podobě čtvrtky chodského koláče. Určitě není potřeba zmiňovat, že toto byla velmi zábavná podívaná.

Pro ty, kdo si přišli hlavně odpočinout a popovídat si s přáteli bylo připraveno ke koukání několik příjemných kulturních zpestření. Jedním z nich byla opravdu netradiční a akcí nabitá módní přehlídka pracovního oblečení a jiných "střechařských" doplňků. Je třeba podotknout, že na své si přišly jak dámy, tak i pánové. Dokonalou chodskou atmosférou okořenil sváteční program svým vystoupením Národopisný soubor Postřekov. V odpoledních hodinách přišly na řadu koncerty kapel, první to na pódiu rozbalili St. Johnny se svým rock'n'rollem a hned na začátek strhli návštěvníky oslavy k tanci. Když pak před rozjařený dav nastoupila partička 1/2 REBEL se svým setem, už trsalo celé TESARIO :) 

Mezi jednotlivými kapelami ještě svou ohnivou show roztočilo seskupení Veletoč a šlo opravdu o dechberoucí podívanou.

To, že se pilo, jedlo, hodovalo není asi třeba zmiňovat. K tomu se ale pro vybrané návštěvníky naskytla možnost, podívat se na to všechno s pořádným nadhledem. A to skrz okénko čtyřmístné helikoptéry, která v krátkých okružních letech nabídla opravdu nezapomenutelnou příležitost prohlédnout si Trhanov - Čerchov - Domažlice z ptačí perspektivy. V plánu bylo i vyslat několiv šťastlivců na let v koši horkovzdušného balónu, ale tento bod programu nám nakonec překazil ČHMÚ se svou nepříznivou předpovědí počasí.

Kdo neměl po pátečním vyčerpávajícím mejdanu dost, mohl se v sobotních dopoledních hodinách vypravit na výlet až na vrchol Čerchova a později odpoledne, v již značně klidějším duchu, plynule navázat na užívání si dobrého pití, jídla a muziky.

Chtěli bychom všem, kdo přijali naše pozvání a na oslavu dorazili, ze srdce poděkovat. To vy jste vytvořili perfektní atmosféru, plnou milých setkání a neopakovatelných zážitků, smíchu a pohody, na které budeme určitě rádi vzpomínat. Takže ještě jednou VELIKÉ DÍKY!

Ve fotogalerii můžete shlédnou střípky z toho, jak se oslava povedla.