Šetřete energie s výrobky VELUX

Trápí vás ceny energií? Připravte se na zimu pořízením energeticky účinných střešních oken VELUX, která pomáhají udržet doma drahé teplo. Moderní střešní okna umí zpříjemnit bydlení a zároveň snížit náklady na vytápění. Věděli jste, že výměnou starého střešního okna se součinitelem prostupu tepla Uw 2,8 W/m2K za nové okno s Uw 1,0 W/m2K snížíte tepelnou ztrátu oknem o více než 60 procent?

Pro výměnu jsou ideální volbou cenově dostupná okna VELUX Standard Plus s vysokou energetickou účinností. Mají Uw 1,0 W/m2K a při zapuštěné montáži dokonce pouze Uw 0,94 W/m2K, což je předurčuje i do projektů na zateplení s dotací z programu Nová zelená úsporám. K benefitům střešních oken VELUX Standard Plus dále patří lepší zvuková izolace, zvýšený útlum hluku z deště a snadnějšího údržba díky samočistící vrstvě na vnějším skle.

Ještě náročnějším požadavkům, potřebným třeba pro získání dotace z NZÚ na novostavbu, vyhoví střešní okna VELUX Premium. Úsporu tepla zvýší také další výrobky VELUX – zateplovací sada BDX pro dokonalou izolaci po obvodu okna nebo venkovní roleta s tepelněizolační schopností. S výběrem výrobků vám poradí odborníci ze společnosti VELUX, kteří zprostředkují i odbornou montáž. www.velux.cz/matejasno