Okapy Lindab

Okapy Lindab jsou vyrobené z vysoce kvalitního lakovaného pozinku. Švédská továrna, ve které se okapy Lindab Rainline vyrábí, je pravděpodobně nejmodernější v Evropě a právě díky moderním technologiím jsou všechny prvky vyráběny s extrémní přesností. Při pořízení těchto okapů si pořizujete jistotu a technické zázemí koncernu Lindab s velkou tradicí a mnoha výrobními závody.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Okapy Lindab jsou vyrobené z vysoce kvalitního lakovaného pozinku. Švédská továrna, ve které se okapy Lindab Rainline
vyrábí, je pravděpodobně nejmodernější v Evropě a právě díky moderním technologiím jsou všechny prvky vyráběny s extrémní přesností. Při pořízení těchto okapů si pořizujete jistotu a technické zázemí koncernu Lindab s velkou tradicí a mnoha výrobními závody.

Lindab Rainline je v zásadě stavebnicový systém - unikátně řešené detaily umožňují montáž i bez speciálního nářadí, spojování žlabů průbíhá pomocí zaklapávacích spojek atp. Proto se tyto okapy extrémně snadno a extrémně rychle montují. Výhodou také je, že všechny prvky se vyrábí z plechu s absolutně stejnou povrchovou úpravou - máte jistotu, že všechny stejně dlouho vydrží. Na kompletní okapový systém Lindab je poskytována záruka 30 let!

Lindab Rainline jsou ty nejlepší okapy z lakovaného pozinku, které Vám můžeme nabídnout. Vyrábí se v 10 barevných odstínech. Bližší informace najdete na stránkách výrobce. Dejte svému domu novou tvář.

Novinkou v nabídce je rozšíření sortimentu povrchových úprav - kromě tradičního povrchu ELITE  i v úpravě Premium MAT.

Premium MAT, sametově matný povrch, je k dispozici ve třech nejatraktivnějších odstínech (hnědá, černá a břidlicově šedá), aby dokonale ladil s vaší střechou.

Poptejte si zdarma okapy Lindab v našem poptávkovém formuláři.

Soubory ke stažení

Montážní návod - Lindab - taškové krytiny 1.64 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná