Penetrační nátěry

PARAMO Nátěrové hydroizolační hmoty a tmely vhodné k renovaci asfaltových pásů nebo za určitých podmínek vhodné jako samostatné hydroizolační materiály (Gumoasfalt, Lutex,),

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

PARAMO
Nátěrové hydroizolační hmoty a tmely vhodné k renovaci asfaltových pásů nebo za určitých podmínek vhodné jako samostatné
hydroizolační materiály (Gumoasfalt, Lutex,), ochranné reflexní (Reflexol) i barvené (Gumoasfalt SA 23) hmoty pro asfaltové pásy,asfaltové penetrace (Penetral).

Výhodou těchto materiálů je, že je možné je aplikovat bez nutnosti použití speciálního nářadí. Renovace asfaltových pásů je otázkou penetrace, jedné či dvou vrstev hydroizolační nátěrové hmoty (například Gumoasfalt SA 12) a vrstvou ochranného nátěru proti degradaci hydroizolace sluncem - například Reflexol nebo Gumoasfalt SA 23.

Penetrační nátěr (Penetral ALP nebo ALPM) je zase nesmírně důležitý k přípravě podkladu podkladu pro aplikaci asfaltových pásů při natavování plamenem, ať už na střechách nebo na konstrukci hydroizolace spodní stavby objektu.

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná