Podstřešní fólie Ondutiss AIR

Fólie slouží jako pojistná podstřešní membrána k ochraně podkrovních prostor a tepelných izolací.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Dávno je pryč doba Polyetylenu (igelitu) na střechách, nejvhodnější jsou materiály na bázi polypropylenu. Ondutiss AIR je třívrstvá polypropylenová netkaná geotextilie a jako taková se smí pochlubit vysokými mechanickými vlastnostmi a odolností. Samotná paropropustnost je daná dostatečným ekvivalentem difuzní tloušťky Sd 0,03m, což je přesně parametr pro vysoce-paropropustné kontaktní fólie.

Proč podstřešní fólie Ondutiss AIR?

Začněmě otázkou, proč se vlastně používají podstřešní fólie? Společným jmenovatelem důvodů je ochrana prostoru pod střešní konstrukcí či eventuální ochrana tepelné izolace proti znečištění prachem a především nasáknutím vlhkostí. Ta by vedla k nežádoucí zvýšené tepelné vodivosti izolace... Nebo jinak a zkráceně - v zimě by byla větší zima a v létě větší teplo.

Ondutiss AIR se smí použít přímo v kontaktu s tepelnou izolací a smí se také pokládat na bednění, ale to až od plošné hmotnosti 150g/m2 a více, tzn. Ondutiss AIR 150. Nižší gramáže Ondutiss AIR také dobře poslouží jako ochranná vrstva proti větru a vlhkosti ve skladbě fasád.

Soubory ke stažení

Ondutiss AIR 135 - vlastnosti 213.16 KB stáhnout
Ondutiss AIR 150 - vlastnosti 212.89 KB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná