Půdní schody FAKRO

Půdní schody FAKRO během rozkládaní a skládaní nepotřebují mnoho prostoru, po složení se "schovávají" ve stropě. Takto šetříme místo v místnosti, ve které jsou schody namontovány.

Máte zájem o toto zboží? ...

E-SHOP

Půdní schody Fakro jsou chytrým pomocníkem do každé domácnosti. Jen díky nim můžete pohodlně a bezpečně užívat podkrovní prostory kdykoliv se vám zachce, aniž by vám uprostřed místnosti překáželo celé schodiště. Kromě elegantního designu, který neurazí žádný interiér, nabízí půdní schody Fakro komfortní užívání, snadnou manipulaci, kterou zvládne každý člen rodiny a bezpečnou konstrukci odpovídající současným normám

Ani si půdních schodů Fakro nevšimnete

Výlez do podkrovní místnosti je často umístěn velmi nešikovně a jeho obsluha tak může být pro majitele malou dobrodružnou výpravou. Nepřidělávejte si práci a pořiďte si skládací půdní schody Fakro. Konstrukce je uzpůsobená tak, aby se pohodlně schovala do prostoru ve stropě a vysunete ji jen tehdy, když potřebujete na půdě něco uskladnit. Obsluha je navíc velmi snadná a schody tak snadno vysune každý člen domácnosti bez větší námahy. Zapomeňte na nebezpečný žebřík, či štafle věčně překážející v místnosti. Půdní schody Fakro jsou bezpečné a vždy připravené k použití. 

Snadná montáž, skvělé izolační vlastnosti a žádná údržba

Půdní schody Fakro namontujete raz dva. Získáte na ně 2 roky záruku a s údržbou si nemusíte vůbec lámat hlavu. Stačí z nich otřít prach pokaždé, když půjdete okolo s prachovkou. Vyberte si barvu poklopu a model podle vlastního vkusu. Všechny modely půdních schodů Fakro jsou perfektně těsnicí a nabízejí také zajímavé termoizolační vlastnosti. Únik tepla z interiéru se stane minulostí. 

* takto označená pole jsou povinná