Satjam Rapid

Satjam Rapid je střešní krytina připomínající falcovanou střešní krytinu. Montáž této krytiny je ovšem jednodušší, rychlejší a tedy i cenově dostupnější.

Máte zájem o toto zboží? ...

E-SHOP

Satjam Rapid je střešní krytina připomínající falcovanou střešní krytinu.

Montáž této krytiny je ovšem jednodušší, rychlejší a tedy i cenově dostupnější. Krytinu Satjam Rapid lze pokládat na bednění či laťování.

Tato velkoformátová krytina je vhodná především na novostavby.

Životnost je stejně jako u jiných krytin 50 - 60 let s minimálními nároky na údržbu. Záruka Satjam Plus je poskytována v délce 30 let.

Minimální sklon pro střešní krytiny Satjam Rapid

Satjam Rapid lze použít na střechy se sklonem alespoň 12°.

SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější.
SATJAM Rapid se pokládá na laťování nebo na bednění. Při pokládce na bednění je vhodné použít separační folii, nebo rohož. Díky tomu bude zamezeno dotyku krytiny s bedněním a tím zajištěno lepší odvětrání.

Využití střešní krytiny SATJAM Rapid

Tato velkoformátová krytina se hodí především na novostavby (moderní pultové střechy). Díky své nízké hmotnosti a jednoduché a rychlé montáži ji lze použít i pro rekonstrukce střech.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Rapid

1. Nízká hmotnost
Až 20× nižší než u klasických těžkých střešních krytin. Krytina SATJAM Rapid v provedení Alumat váží cca 2kg/m2, u provedení z ocelového plechu je to cca 4,3 kg/m2. Nízká hmotnost krytiny umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samotného počátku.

2. Design střechy
Střecha získá díky provedení krytiny a široké paletě povrchových úprav efektní vzhled, zapadající do moderní zástavby, zároveň ale připomíná klasickou falcovanou střešní krytinu a může tak velmi dobře zapadnout i do historické zástavby.

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
Umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky. Více informací zde.

4. Dlouhá životnost
V případě slitiny hliníku 80 až 100 let s nízkými nároky na údržbu střešní krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytována až v délce 60 let. Více informací zde.

5. Servis a poradenství
Zdarma vám připravíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

6. Komplexní systém
Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních folií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiálu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete ucelené řešení střešních oken SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci   s vynikajícími parametry SATJAM Izopir .

Soubory ke stažení

Montážní návod - Satjam - Rapid 4.26 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná