SATJAM Roof Alumat

Slitina hliníku ALUMAT Společnost SATJAM uvádí na trh nové materiály ALUMAT a ALUMAT STUCCO pro výrobu střešních hliníkových krytin. Jako...

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Slitina hliníku ALUMAT

Společnost SATJAM uvádí na trh nové materiály ALUMAT a ALUMAT STUCCO pro výrobu střešních hliníkových krytin. Jakostí spadají do nejvyšší třídy EXCELENT. A pokud si právě kladete otázky, proč některou z novinek použít pro novou střechu, několik odpovědí a dobrých důvodů máte zde.

Co je hliníková střešní krytina Satjam Roof ALUMAT a ALUMAT STUCCO?

ALUMAT a ALUMAT STUCCO jsou absolutní novinkou v nabídce společnosti SATJAM. Jedná se o moderní, odolný a estetický materiál pro výrobu střešních krytin ze slitiny hliníku nejvyšší kvality. Těmito produkty SATJAM vychází vstříc zákazníkům, kteří požadují vysoce jakostní krytiny s dlouhou životností a extrémní odolností.


Z jakého materiálu se Satjam Roof ALUMAT a ALUMAT STUCCO vyrábějí?

Hlavní složku prozrazuje název – jedná se o hliník (neboli aluminium). Součástí slitiny jsou také hořčík a mangan. Všechny tři prvky ve vhodně zvoleném poměru společně vytvářejí materiál s výbornými parametry pevnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům a korozi. Efektní povrchová úprava v tloušťce 25 µm na bázi matného polyesteru ještě dále posiluje odolnost krytiny a prodlužuje její životnost. Hmotnost krytiny Satjam Roof a Grande v provedení Alumat je pouze 2 kg/m2.

Jaký je rozdíl mezi materiály ALUMAT a ALUMAT STUCCO?

Provedení ALUMAT STUCCO má povrch plechu upraven do podoby reliéfu, což dodává krytině nevšední vzhled a snižuje hlučnost při dešti. Právě struktura povrchu je hlavním rozdílem, protože také ALUMAT je (stejně jako ALUMAT STUCCO) opatřen matnou polyesterovou povrchovou vrstvou.

Jaké střešní krytiny a v jakých barvách jsou z těchto materiálů v nabídce?

V současnosti společnost SATJAM z materiálů ALUMAT a ALUMAT STUCCO vyrábí hliníkové střešní krytiny SATJAM Grande a SATJAM Roof v oblíbené červené, černé, šedé a hnědé barvě.

 Barevná provedení.

 

Jsou pro instalaci krytiny z materiálů Satjam ROBOT ALUMAT a ALUMAT STUCCO potřebné speciální vruty?

Krytina se k dřevěnému podkladu kotví nerezovými samovrtnými šrouby do dřeva SDT-INOX s hliníkovou podložkou. Kotvení krytiny k ocelovému podkladu není vhodné. Jednotlivé pásy krytiny se mezi sebou ukotvují POP nýty.

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná