ROTO

Německá firma ROTO FRANK AG je výrobcem střešních oken silně zaměřeným na vývoj technicky vyspělých řešení.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Nabídka produktů:


Střešní okno R4 kyvné

Střešní okno ROTO R4 má „klasický“ kyvný systém otevírání. Kyvné střešní okno je úspornější varianta funkčně a cenově přijatelná zejména pro místnosti s vysokou nadezdívkou, kde není vyžadován dobrý výhled. V ložnicích, koupelnách, kuchyních, toaletách a jiných prostorách s vyšší vlhkostí doporučujeme plastové provedení. Mezi výrazné kvality patří naprostá odolnost proti vlhkosti a povrch bez nutnosti údržby. Výměnu vzduchu v místnosti zajistí praktické spárové přivětrávání. Materiál je 100% recyklovatelný.

Přehled výhod kyvného střešního okna Roto R4 Designo

  • v dřevěném i plastovém provedení, také plast v barvě dubu nebo borovice
  • vhodné pro provětrání a prosvětlení místností, okna umístěná vysoko nad podlahou - s nadezdívkou nad 1 m
  • klika na spodní hraně křídla pro pohodlné ovládání
  • bezpečnostní mycí poloha, spárové přivětrávání
  • varianta s předmontovaným zateplovacím blokem WD
  • nabízíme i kyvné okno na elektrický pohon - RotoTronic


Střešní okno Roto Q4 Plus - kyvné

Čistý design, kvalitní a odolné zpracování a energetická účinnost na vysoké úrovni - to je RotoQ. Cenově výhodné dřevěné střešní okno nejnovější generace vás přesvědčí jak svými chytrými detaily, tak ergonomickým madlem. Ale i to nejvyšší pohodlí lze stále ještě zvyšovat: vybavte se jednoduše a téměř bez nářadí doplňky z nepřeberného příslušenství Roto.


Střešní okno R6 kyvné

Kyvné střešní okno řady R6 představuje novou generaci energeticky úsporných oken ze standardní nabídky Roto. Hlavní předností je celoobvodové kování a zapuštěný rám.
U plastových oken je Vám nabízeno 5 dekorů, z nichž si můžete vybrat a budí dojem dřevěného masivu. Všechny dekory jsou velmi odolné proti poškození, omyvatelné a takřka bezúdržbové.


Střešní okno R7 výsuvně/kyvné

Osa otáčení kyvného střešního okna ROTO R7 je umístěna na rozdíl od běžných kyvných oken v horní třetině okna. Nebudete tak mít problém s "rušivým"okenním křídlem, které zasahuje dovnitř, brání vám v pohodlném přístupu k oknu a v dobrém výhledu. U výsuvně kyvného okna R7 můžete bez problémů ovládat všechny jeho funkce jedinou klikou. Ta je umístěna v dolní části křídla, abyste na ni vždy snadno dosáhli. Otevírání, větrání a zavírání pro Vás bude jednoduchý a pohodlný úkon. Díky velmi úzkému profilu rámu se do obytného prostoru dostává hodně světla. Střešní okno R7 je ve třech bodech zajištěno proti vniknutí zlodějů zvenku a má také výborné těsnění.


Střešní okno R8 výklopné/kyvné

Výklopné/kyvné střešní okno řady R8 je nejvyšší řadou oken ze standardní nabídky Roto. Díky umístění otočného bodu v horní části křídla okna se dá okno kompletně otevřít směrem ven. Volnosti nahoře odpovídá i komfort dole: všechny funkce okna můžete ovládat pomocí kliky jednou rukou. U této řady střešních oken nabízí ROTO bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací, což u jiných výrobců bývá až výbava u nadstandardních variant. Všechna okna R8 jsou již z výroby osazena zateplovacím blokem WD, který v místnosti pomáhá udržovat příjemné klima a šetří náklady na vytápění.


Střešní okno i8 výklopné/kyvné

Elektricky ovládané výklopné/kyvné střešní okno RotoComfort i8 je rovoluční novinka v sortimentu výrobce Roto střešní okna s.r.o.

Patentovaná technologie otevírání je skryta v konstrukci okna. U střešního okna i8 si můžete vybrat, jak jej budete ovládat. Na výběr máte z tlačítka na rámu okna, dálkového ovladače, smartphonu nebo z tabletu.

Soubory ke stažení

Montážní návod - výsuvně/kyvné ROTO R7 3.22 MB stáhnout
Montážní návod - ROTO Q4 S 19.14 MB stáhnout
Montážní návod - ROTO Q4 P 21.20 MB stáhnout
Montážní návod - ROTO R6 4.49 MB stáhnout
Montážní návod - výklopné/kyvné ROTO R8 4.20 MB stáhnout
Montážní návod - kyvné okno ROTO R4 1.45 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná