Skelná vata Ursa

Dalším typem skelné vaty v našem sortimentu je tepelná izolace URSA.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Dalším typem skelné vaty v našem sortimentu je tepelná izolace URSA.

Na našich prodejnách nyní máte možnost zakoupit nejnovější generaci URSA PURE ONE, která nabízí:

 

Špičkový výkon

V nové generaci URSA PUREONE jsou zachovány tradiční silné stránky - tepelné a akustické vlastnosti, odolnost a výborné mechanické vlastnosti. URSA PUREONE nabízí skvělý pomě cena / tepelný odpor, spolu s jeho vynikající zvukovou izolací a požární odolností.

Snadná manipulace

URSA PUREONE je velmi uživatelsky příjemný izolační materiál. Minerální izolace ze skelné vlny je kompaktní,lehká, nedráždivá a pachově neutrální. Tyto důležité výhody uživatelům zajišťují snadnou manipulaci a instalaci v konstrukci.

Uživatelský komfort

URSA PUREONE je bezpečný produkt. Poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti v případě požáru, zajišťuje tepelný a zvukový komfort a snižuje výdaje za energie. Naprosto zásadní je, že URSA PUREONE neobsahuje povolené zbytkové formaldehydy, běžně se vyskytující ve stavebních i jiných produktech.

Šetrný k životnímu prostředí

Hlavní výrobní surovinou je písek, jeden z nejrozšířenějších minerálních zdrojů planety a až 50% recyklovaného skla. URSA PUREONE během své životnosti ušetří až 600 krát více energie, než kolik je jí potřeba k jeho výrobě. Dále také snižuje emise CO2 až 250krát ve srovnání s CO2 vznikajícím při jeho výrobě a přepravě.

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná