SKYLUX

Střešní bodové světlíky Skylux® nabízí možnost prosvětlení interiéru u staveb s plochou střechou, nebo se střechou v mírném...

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Střešní bodové světlíky Skylux® nabízí možnost prosvětlení interiéru u staveb s plochou střechou, nebo se střechou v mírném sklonu do 25°. Manžetu světlíku je možno izolovat všemi hydroizolačními materiály pro ploché střechy. Polyesterovou manžetu je možno vytvarovat a vsadit i do střechy z vlnitou krytinou. 

Standardní světlíky Skylux®

Standardní bodové světlíky Skylux® nabízí různé varianty. V nabídce jsou kopule akrylátové (PMMA) a polykarbonátové (PC), které se vyznačují větší odolností proti poškození a jsou používány pro světlíky určené proti vloupání. Počet vrstev anebo vložení polykarbonátové vícevrstvé desky (EP – energy profit) určuje tepelně technické parametry světlíku. Každý světlík se zabudovává do střešního pláště pomocí manžety z PVC, polyesterové (PO) nebo manžety ocelové. Pro prosvětlení interiéru se většinou uvažuje světlík s fixním zasklením. V případě potřeby větrání nabízí Skylux® různé možnosti otevírání. Manuálně, elektricky, nebo s přídavnými písty v případě střešního výlezu. 

Střešní světlík Skylux® Window

Do vnitřních obytných prostor Skylux® nabízí bodový kopulový střešní světlík s vnitřním zasklením, který v interiéru působí kompaktně jako klasické okno. Skylux® Window je buď fixní, nebo elektricky otevírací. Motor otevírání je skrytý v nové konstrukci rámu, takže již není přimontován na manžetu, kde působil rušivým dojmem. 

Střešní světlík Skylux iWindow2™ a Skylux iWindow3™

Novinkou na trhu jsou střešní světlíky s rovným zasklením bez vrchní kopule. Moderní design těchto světlíků udává nový trend v moderní architektuře. Jsou vhodné pro ploché střechy se sklonem mezi 2°a 15°

Střešní světlík Skylux iDome™

Nový Skylux iDome™ nabízí perfektní izolaci a maximální průnik světla díky kombinaci nové technologie rámu. Určený pro ploché střechy se sklonem do 25°.

 

Montážní návod:

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná