Doprava a vykládka střech

 

Doprava a vykládka střech či jiného zboží

Nakoupený materiál Vám doručíme přímo na stavbu a v čase, na kterém se dohodneme.

Nákladními auty s hydraulickou rukou zajišťujeme dopravu materiálu na celé střechy, šikovní a slušní řidiči Vám po dohodě dají avízo o závozu a palety Vám složí tam, kde se Vám to hodí.

Velmi pružní jsme i v zavážení menšími auty. Vlastníme flotilu dodávkových aut (Mercedesy Sprinter, Fordy Transit a další), které denně křižují regiony a dokáží tak rychle a většinou relativně levně přivézt materiál pro zahájení práce na střeše, chybějící drobnosti nebo cokoli jiného (střešní okna, okapy, izolace, stavební řezivo a jiný dřevosortiment...), kvůli čemu by se nevyplatilo posílat nákladní auto.

Chybí Vám tedy pro dokončení střechy pár tašek? Hodily by se na stavbě pro zahájení háky, folie a latě? Potřebujete vrátit palety nebo přebytečný materiál? Nechcete zároveň ztrácet Váš drahocenný čas přejížděním mezi stavbou a naší pobočkou? Pak využijte servis našich dodávkových aut – levně a rychle Vám dopravu drobného materiálu zajistíme. Naši pracovníci na pobočkách se s Vámi při plánování jízd domluví na čase závozu materiálu.

Pokud dáváte přednost osobnímu vyzvednutí na naší pobočce - není problém. Jsme zde stále připraveni Vám materiál vyexpedovat, při včasném objednání Vám jej vychystáme dopředu, abyste nemuseli ztrácet čas a vše běželo co nejrychlejí a bezvadně.