Služby na pobočkách

Klempířské dílny na pobočkách

Každá naše pobočka je vybavena klempířskou dílnou. Odvíjíme zde ze svitků plechy různých druhů. Díky sadám odvíjecích válců je většina materiálů připravena k okamžitému odvinutí a dalšímu zpracování. Připravíme Vám malé svitky na míru. Na každé pobočce je k dispozici alespoň jedna čtyřmetrová modulární ohýbačka, na které můžete připravit lemování, lišty a další prvky. Na některých pobočkách je pro velký zájem zákazníků ohýbaček dokonce více.

Profilování plechů

Pomocí strojů Schlebach (Mini-Prof-Plus nebo SPM 30/80 ) Vám na našich pobočkách nebo přímo na stavbě připravíme šáry plechů pro falcované střechy.
Nechcete řešit komplikovanou přepravu mnohametrových naprofilovaných šárů? Pak využijte naší služby profilování plechů na stavbě – na dodávce přivezeme profilovačku i požadovaný svitek osazený na odvíječi a za podle rozsahu střechy je za pár desítek minut hotovo. A jak vyřešit falcování položených šárů? Můžete falcovat klasicky ručně nebo využít naší falcovačky Schlebach Piccolo.

Půjčovna strojů a nářadí

Na našich pobočkách půjčujeme šikmé střešní výtahy GEDA, prostřihovače plechů a další nářadí a stroje, které mohou našim partnerům zefektivnit práci.
Jste začínající firma a zatím nemáte svůj šikmý střešní výtah? Nebo máte Váš blokovaný na nějaké akci a potřebovali byste dočasně využít druhý? Pak Vám můžeme pomoci. Na vybraných pobočkách půjčujeme také sety falcovacího nářadí, prostřihovač plechů a jiné nástroje.

Ceník - půjčovné a klempířské práce 404.42 KB stáhnout

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domluvte si schůzku…

* takto označená pole jsou povinná