Světlovody VELUX

Světlovody VELUX do šikmých střech.

Máte zájem o toto zboží? ...

E-SHOP

Denní světlo je nenahraditelné. Dopřejte ho svému zdraví i svému interiéru díky světlovodům pro šikmé střechy od společnosti VELUX. Snadno tak přivedete denní světlo i do míst, kam nelze instalovat běžná okna. Prostory, jako jsou chodby, schodiště, koupelny, nebo třeba skladovací prostory či šatníky, snadno a efektivně osvětlíte pomocí světlovodů, které bez problému nahradí umělé osvětlení. Světlovody VELUX navíc díky vysoce odrazivému tubusu dokáží prosvětlit místnost i v případě, že je venku zataženo a sychravo, a to až do intenzity 60W žárovky. Přírodní světlo vám každý rok ušetří tisíce za elektrickou energii a žárovky. Světlovody VELUX pro šikmé střechy jsou vhodné od 15 do 60 stupňů sklonu. Lze je namontovat do profilovaných TWR krytin i do krytin TLR. 

Pro jaké střechy se světlovody VELUX hodí?

Světlovody VELUX typu TWR jsou vhodné pro šikmé střechy s profilovanou střešní krytinou do výšky profilu 120 mm. Model TLR je oproti tomu vhodný pro šikmé střechy s plochou krytinou, která má maximální výšku 2x8 mm. Pro oba typy světlovodů VELUX platí kvalitní materiálové i technické provedení.

Vrchní rám je čtvercového tvaru a je opatřen tvrzeným sklem a jeho povrchová úprava má samočisticí vlastnosti. Odrazivost světla u tubusu dosahuje až 98 % a jeho standardní délku (1 – 1,7 metru) lze prodloužit až na 6 metrů. Součástí je také stropní difuzer v designu EdgeGlow v plastovém rámu a s dvojitým akrylátovým sklem.

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná