CNC vyřezávané krovy

Jedná se o klasické tesařské konstrukce z masivního dřeva (vazby), vyrobených na moderním obráběcím centru. Konstrukce je po zaměření na...

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Jedná se o klasické tesařské konstrukce z masivního dřeva (vazby), vyrobených na moderním obráběcím centru. Konstrukce je po zaměření navrhována trojrozměrně, pomocí sofistikovaného software pro tesařské konstrukce. Celý projekt je staticky posuzován a materiálově optimalizován, což vede mimojiné k úspoře materiálu. Na základě schváleného projektu se obrábí materiál na moderním dřevoobráběcím CNC stroji. Výsledkem je velká přesnost dřevěné konstrukce, zaručující rychlou a přesnou montáž.

Cena takového krovu je poměrně variabilní podle tvaru, délky a profilu trámů, je proto lepší si nechat zpracovat konkrétní cenovou nabídku. Rádi Vám ji připravíme - obraťte se na kteroukoli z našich poboček, případně s dotazy na našeho produktového manažera. Obecně se dá říci, že CNC krovy jsou o něco dražší než krovy běžné, nicméně výrazná úspora na pracnosti montáže tento cenový rozdíl snižuje.

* takto označená pole jsou povinná