Naši zaměstnanci

NAŠI ZAMĚSTNANCI

 
  Honza, Plzeň 

Do PRVNÍ CHODSKÉ jsem nastoupil po škole jako nezkušený a bez praxe ve stavebním oboru v září roku 2013 na pozici skladníka. Po půl roce jsem se dostal na pozici prodejce-specialista, kde jsem byl 3 roky. V lednu 2017 jsem po kolegovi odcházejícím do důchodu převzal pozici obchodní zástupce. Během mého působení v PRVNÍ CHODSKÉ jsem zažil spoustu skvělých firemních akcí (firemní večírky, firemní víkendy, školení dodavatelů v zahraničí….). Vzhledem ke kvalitnímu zaškolení zkušených kolegů, odposlouchávání informací a rad jsem se dostal tam, kde jsem nyní a teď jsem já jedním z těch zkušených a mohu pomáhat méně zkušeným kolegům v zácviku. Práce v PRVNÍ CHODSKÉ je pro mě super, protože každý den je úplně jiný, jsem ve styku se spoustou lidí každý den a to mě na této práci baví.

   Jana, Domažlice

Za svůj život jsem měla 4 pro mě zásadní zaměstnavatele. U PRVNÍ CHODSKÉ, kde jsem již 10 let, pracuji nejdéle. Ta léta asi mluví za vše. V průběhu těchto let jsem se z pozice pracovnice controllingu přesunula na vedoucí tohoto oddělení, což byla pro mě obrovská zkušenost a tehdy i velká výzva. Ne vždy to byly jednoduché chvíle, ale když pak slyšíte pochvalu a dík od kolegů, tak vás to potěší a dodá energii. Za tuto dobu jsem ve firmě potkala spoustu skvělých kolegů, se kterými jsem měla a mám tu čest pracovat. Máme možnost se potkávat na firemních akcích, což je vždy velmi příjemné.

  Věra, Domažlice

Do firmy PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. jsem nastoupila po ukončení rodičovské dovolené na podzim roku 2009. Za těch již skoro 10 let se toho mnoho událo. Z pozice účetní jsem se posunula na pozici hlavní účetní, čtyřikrát jsem zažila stěhování z kanceláře do kanceláře, prošla jsem několika školeními, účastnila se 7 nezapomenutelných firemních víkendů a poznala jsem mnoho nových kolegů a kolegyň. Z profesního hlediska mě nejvíc posunuly organizační změny firmy – sloučení firmy s dceřinými firmami i následné odštěpení (firma TESARIO) byly z hlediska účetnictví a administrativy velmi zajímavé, i když časově náročné.

   Marika, Domažlice

Do PRVNÍ CHODSKÉ jsem přišla z České pošty, kde jsem doručovala, takže se pro mě úplně změnil styl práce. Naučila jsem se spoustu nových věcí – hlavně pracovat v Excelu, a v informačním systému K2. Poznala jsem najednou mnoho nových lidí. V PRVNÍ CHODSKÉ se mi líbí, mám možnost navštívit i různé akce. Jen mi chybí pohyb z předchozí práce, tak se snažím alespoň o polední pauze vyběhnout ven a projít se :)