Proč právě PRVNÍ CHODSKÁ

PROČ PRÁVĚ PRVNÍ CHODSKÁ?

  Protože upřednostňujeme osobní přístup a záleží nám na našich zaměstnancích a jejich názorech a pocitech. Naši zaměstnanci se vždy mohou se svými radostmi i strastmi obrátit na svého nadřízeného nebo na personální oddělení.

  Protože jsme silná a stabilní společnost, kterou jen tak něco nerozhodí. Na českém trhu jsme již více než 30 let a patříme mezi tři největší dodavatele střech v ČR.

  Protože jsme spolehliví, féroví a jednáme na rovinu. Co řekneme, to platí. I Ty ale musíš vzít tyto hodnoty za své.

  Protože máme propracovaný adaptační a vzdělávací systém, díky kterému se rychle zorientuješ v naší firmě, a tak se nestane, že bys nevěděl/a, která bije.

  Protože Ti nabízíme zajímavou a rozmanitou práci, při které se rozhodně nudit nebudeš.

  Protože se umíme bavit a je s námi sranda. Pořádáme několik celofiremních akcí ročně a spoustu menších lokálních, abychom podporovali zdravého týmového ducha a příznivou atmosféru.

  Protože neusínáme na vavřínech a snažíme se neustále inovovat a vylepšovat naše interní procesy.

  Protože Ti nabízíme dlouhodobé zaměstnání, během kterého budeme podporovat Tvůj osobní a kariérní růst. Tvou loajalitu dokážeme náležitě ocenit.

  Protože si dobře uvědomujeme, že ne všichni mají v životě štěstí a snažíme se je podporovat. Proto vznikl náš projekt Schody do života, který podporuje děti z dětských domovů, či projekt Kapka krve, který podporuje dárcovství krve. Pomáháme ale i v dalších oblastech.