Zaměstnanci

 

Zaměstnanci

Zaměstnanci jsou pro naši firmu velmi důležitým článkem, a proto se zajímáme o jejich spokojenost a neustále je vzděláváme, abychom zabezpečili jejich vysokou odbornost.   

Proto máme pro každého zaměstnance připravený např. benefitní program. Buď si může zaměstnanec vybrat příspěvek na penzijní připojištění nebo využívat tzv. benefitní body. Tzn., že se zaměstnanci každý měsíc načítá na jeho benefitní účet určitá částka, kterou dále může využívat jako příspěvek na dovolenou, jazykové kurzy, kulturní akce, zdraví a sport. Součástí benefitního programu je také stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč za každý odpracovaný den. 

Dále pro zaměstnance pořádáme již několik let pravidelné víkendové akce, na kterých je různé sportovní vyžití. Např. jsme sjížděli řeku na raftech, byli v lanovém centru, vyšlápli jsme si Sněžku, byli jsme ve westernovém městečku, projeli se na kole po krásách Moravy a mnoho dalšího. Na každé takové akce jsou zváni i 18 letí chlapci z projektu Nadační fondy Schody do života.

Začátkem roku 2012 jsme zahájili nový projekt s názvem „PRVNÍ CHODSKÁ KAPKA KRVE“, který se zabývá problematikou dárcovství krve. Je založen pro naše zaměstnance a zákazníky. PRVNÍ CHODSKÁ poskytuje finanční částku za každý darovaný litr krve a konečný výtěžek je věnován na další neziskovou organizaci. O tom, kam bude tento výtěžek zaslán, rozhodují všichni dárci na základě dotazníků. Každý dárce je odměněn lahví kvalitního červeného vína.

Od roku 2012 do konce roku 2016 darovali zaměstnanci celkem 69 100 ml krve. Na základě hlasování pokaždé zvolili, že výtěžek ve výši 34.550,- Kč bude zaslán na Nadaci pro transplantaci kostní dřeně.