Koho právě hledáme?

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

Prodejce-specialista/řidič (Přerov)

Naše parta z Přerova hledá posilu! Máš rád/a osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš řidičák? Nebojíš se manuální práce a záskoku za své kolegy? Tak to hledáme právě TEBE!

Skladník (Chrášťany)

Naše parta z Chrášťan hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Skladník (Brno)

Naše parta z Brna hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

skladník/řidič (Písek)

Naše parta z Písku hledá posilu! Rozvážíš rád zboží? Jsi pečlivý a dochvilný? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Prodejce-specialista (Brno)

Naše parta z Brna hledá posilu! Máš rád/a osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš řidičák? Nebojíš se manuální práce a záskoku za své kolegy? Tak to hledáme právě TEBE!

Prodejce-specialista (Č. Budějovice)

Naše parta z Č. Budějovic hledá posilu! Máš rád osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš pořád úsměv od ucha k uchu a „Smíšek“ je tvé druhé jméno? Jsi pečlivý/á, pořádkumilovný/á a samostatný/á? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

NÁKUPČÍ SENIOR (Domažlice)

Nákupní oddělení PRVNÍ CHODSKÉ hledá posilu! Rád/a komunikuješ s lidmi? Jsi výborný vyjednavač? Nedá ti to a pravidelně kontroluješ, jestli dodavatelé ujednané podmínky dodržují? Rád/a se „šťouráš“ v číslech a posuzuješ efektivitu a výhodnost? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Skladník (Č. Krumlov)

Naše parta z Č. Krumlova hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Obchodní zástupce (Brno)

Naše parta z Brna hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Prodejce-specialista/skladník (Brno)

Naše parta z Brna hledá posilu! Máš rád/a osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš řidičák? Nebojíš se manuální práce a záskoku za své kolegy? Tak to hledáme právě TEBE!