Koho právě hledáme?

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

UKLÍZEČKA (Přerov)

Naše parta z Přerova hledá posilu! Jsi pečlivá a máš ráda pořádek a čistotu? Pokud jsi na otázky odpověděla ANO, neváhej se nám ozvat. Budeme se těšit. ????

SKLADNÍK (Chrášťany/Rudná u Prahy)

Naše parta z Chrášťan hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Plzeň-Vejprnice)

Naše parta z Vejprnic hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

PRODEJCE-SPECIALISTA/SKLADNÍK (Přerov)

Naše parta z Přerova hledá posilu! Máš rád osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš řidičák? Nebojíš se manuální práce a záskoku za své kolegy? Tak to hledáme právě TEBE!

PRODEJCE-SPECIALISTA (Chrášťany/Rudná u Prahy)

Naše parta z Chrášťan hledá posilu! Máš rád/a osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš pořád úsměv od ucha k uchu a „Smíšek“ je tvé druhé jméno? Jsi pečlivý/á, pořádkumilovný/á a samostatný/á? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Klatovy)

Naše parta z Klatov hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

PRODEJCE-SPECIALISTA (Český Krumlov)

Naše parta z Č. Krumlova hledá posilu! Máš rád/a osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš pořád úsměv od ucha k uchu a „Smíšek“ je tvé druhé jméno? Jsi pečlivý/á, pořádkumilovný/á a samostatný/á? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Č. Krumlov)

Naše parta z Č. Krumlova hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

SKLADNÍK/ŘIDIČ (Písek)

Naše parta z Písku hledá posilu! Rozvážíš rád zboží? Jsi pečlivý a dochvilný? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Brno)

Naše parta z Brna hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Dělník dřevovýroby (Trhanov - TESARIO)

Naše parta ze sesterské společnosti PRVNÍ CHODSKÁ TESARIO v Trhanově (www.tesario.cz) hledá posilu do týmu. Naše práce voní dřevem. Pracuješ rád manuálně a chceš za sebou vidět rychle výsledky své práce? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Hledáš práci na hlavní pracovní poměr nebo jen přivýdělek na dohodu o provedení práce? Nabízíme obě možnosti. Pokud jsi na naše otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis nebo přijít přímo k nám na osobní jednání. Budeme se těšit!