Koho právě hledáme?

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

SKLADNÍK (Příbram)

Naše parta z Příbrami hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit.

STATIK, PROJEKTANT (Trhanov - TESARIO)

Naše parta z TESARIA v Trhanově hledá posilu do týmu. Nebojíš se navrhovat tesařské konstrukce a vazníkové krovy? Nebojíš se komunikovat se zákazníky? Jsi samostatný/á a umíš dotahovat věci do konce? Rád/a se učíš nové věci? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit.

OBLASTNÍ MANAŽER ČECHY (TESARIO)

Naše parta ze sesterské společnosti PRVNÍ CHODSKÁ TESARIO (www.tesario.cz) hledá posilu do týmu. Naše práce voní dřevem. Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit.

DĚLNÍK DŘEVOVÝROBY (Brno - TESARIO)

Naše parta ze sesterské společnosti PRVNÍ CHODSKÁ TESARIO (www.tesario.cz) hledá posilu do týmu. Naše práce voní dřevem. Pracuješ rád manuálně a chceš za sebou vidět rychle výsledky své práce? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Hledáš práci na hlavní pracovní poměr nebo jen přivýdělek na dohodu o provedení práce? Nabízíme obě možnosti. Pokud jsi na naše otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis nebo přijít přímo k nám na osobní jednání. Budeme se těšit!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Chrášťany u Prahy)

Naše parta z Chrášťan hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit. ????