Koho právě hledáme?

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

SKLADNÍK (Přerov)

Naše parta z Přerova hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Brno)

Naše parta z Brna hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

VEDOUCÍ POBOČKY (Brno)

Naše parta z Brna hledá posilu! Umíš jednat s lidmi? Víš, jak motivovat své podřízené? Jsi nadšený obchodník/nadšená obchodnice? Jsi samostatný/á, cílevědomý/á a umíš dotahovat věci do konce? Umíš dobře zvládat stresové situace? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit.

PRODEJCE-SPECIALISTA (Přerov)

Naše parta z Přerova hledá posilu! Máš rád/a osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš d...

DĚLNÍK SE ZAMĚŘENÍM NA CNC STROJE V DŘEVOVÝROBĚ (TESARIO -Trhanov)

Naše parta ze sesterské společnosti PRVNÍ CHODSKÁ TESARIO (www.tesario.cz) hledá posilu do týmu. Naše práce voní dřevem! Jsi samostatný a manuálně zručný? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Hledáš práci na hlavní pracovní poměr a hledáš stabilní zázemí? Pokud jsi na naše otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis nebo přijít přímo k nám na osobní jednání. Budeme se těšit.