Koho právě hledáme?

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

PRODEJCE-SPECIALISTA (Pelhřimov)

Pobočka v Pelhřimově hledá kolegu na pozici PRODEJCE-SPECIALISTA, který bude prodávat střešní materiály našim zákazníkům. Na této pozici budeš zodpovědný za poskytování kvalitního zákaznického servisu, přijímání objednávek, realizaci prodejů a za další zajímavé činnosti. Ideální kandidát by měl zodpovědný, mít aktivní přístup k budování a udržování vztahů se zákazníky včetně vedení nezbytné administrativy.

ASISTENT/KA MARKETINGOVÉ ŘEDITELKY (Vysoké Popovice)

Marketingová ředitelka společnosti hledá svoji pravou ruku, která jí pomůže s pravidelnou agendou, s přípravou na jednání a s řešením každodenních problémů. Základem této pozice je zejména komunikace, řešení požadavků, organizování akcí, kampaní, eventů a nepochybně je potřeba i kreativní duch. Takže pokud máš výborné komunikační dovednosti, smysl pro zodpovědnost, organizační schopnosti a jsi samostatná/ý se správnou dávkou kreativity, tak hledáme právě Tebe!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Kunovice)

Do našeho týmu - na pobočku do Kunovic, hledáme nadšeného a ambiciózního obchodního zástupce pro naši společnost zabývající se prodejem střešních materiálů. Pokud jsi komunikativní, máš zkušenost s prodejem a jsi přesvědčený, že máš potřebné schopnosti k úspěšnému uzavírání obchodů, pak hledáme právě Tebe!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Brno)

Na naši pobočku v BRNĚ hledáme nadšeného a ambiciózního kolegu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE. Pokud jsi komunikativní, máš zkušenost s prodejem a jsi přesvědčený, že máš potřebné schopnosti k úspěšnému uzavírání obchodů, pak hledáme právě Tebe!

VEDOUCÍ POBOČKY (Kunovice)

Do našeho týmu hledáme zkušeného a ambiciózního kolegu na pozici VEDOUCÍ POBOČKY. Jsme společnost zabývající se prodejem střešních materiálů. Pokud jsi komunikativní, umíš jednat s lidmi, motivovat své podřízené a zároveň máš zkušenost s prodejem, pak hledáme právě Tebe!