Koho právě hledáme?

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

Vedoucí pobočky (Chrášťany, Rudná u Prahy)

Naše parta z Chrášťan hledá posilu! Umíš jednat s lidmi? Víš, jak motivovat své podřízené? Jsi nadšený obchodník/nadšená obchodnice? Jsi samostatný/á, cílevědomý/á a umíš dotahovat věci do konce? Umíš dobře zvládat stresové situace? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit.

Skladník (České Budějovice)

Naše parta z Českých Budějovic hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Dělník dřevovýroby (Trhanov - TESARIO)

Naše parta ze sesterské společnosti PRVNÍ CHODSKÁ TESARIO v Trhanově (www.tesario.cz) hledá posilu do týmu. Naše práce voní dřevem. Pracuješ rád manuálně a chceš za sebou vidět rychle výsledky své práce? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Hledáš práci na hlavní pracovní poměr nebo jen přivýdělek na dohodu o provedení práce? Nabízíme obě možnosti. Pokud jsi na naše otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis nebo přijít přímo k nám na osobní jednání. Budeme se těšit!

Prodejce-specialista (Frýdek-Místek)

Naše parta z Frýdku hledá posilu! Máš rád osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš pořád úsměv od ucha k uchu a "Smíšek" je tvé druhé jméno? Jsi pečlivý/á, pořádkumilovný/á a samostatný/á? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Obchodní zástupce (Kunovice)

Naše parta z Kunovic hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Obchodní zástupce (Chrášťany/Rudná u Prahy)

Naše parta z Chrášťan hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

Skladník-řidič (Chrášťany)

Naše parta z Chrášťan hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!