Koho právě hledáme?

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

SKLADNÍK (Klatovy)

Naše parta z Klatov hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

NÁKUPČÍ SENIOR (Domažlice/Plzeň/Č. Budějovice)

Nákupní oddělení PRVNÍ CHODSKÉ hledá posilu! Rád/a komunikuješ s lidmi? Jsi výborný vyjednavač? Nedá ti to a pravidelně kontroluješ, jestli dodavatelé ujednané podmínky dodržují? Rád/a se „šťouráš“ v číslech a posuzuješ efektivitu a výhodnost? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

IT JUNIOR (Domažlice/Č. Budějovice)

Náš IT Senior z Domažlic hledá posilu! Jsi zapálený do IT, baví tě pracovat s počítačovou technikou? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

PRODEJCE-SPECIALISTA (Pelhřimov)

Naše parta z Pelhřimova hledá posilu! Máš rád/a osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš pořád úsměv od ucha k uchu? Jsi pečlivý/á, pořádkumilovný/á a samostatný/á? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Č. Krumlov)

Naše parta z Č. Krumlova hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Pelhřimov)

Naše parta z Pelhřimova hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

SKLADNÍK (Příbram)

Naše parta z Příbrami hledá posilu! Jezdíš rád autem a ještěrkou? Jsi pečlivý a máš smysl pro pořádek? Pokud jsi na otázky odpověděl ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

PRODEJCE-SPECIALISTA (Příbram)

Naše parta z Příbrami hledá posilu! Máš rád/a osobní setkávání s lidmi? Baví tě prodej zboží a vyhotovování cenových nabídek? Máš dobré komunikační dovednosti? Máš pořád úsměv od ucha k uchu a „Smíšek“ je tvé druhé jméno? Jsi pečlivý/á, pořádkumilovný/á a samostatný/á? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Brno)

Naše parta z Brna hledá posilu! Máš skvělé obchodní dovednosti a umíš (se) prodat? Rád/a komunikuješ s lidmi? Máš rád/a výzvy? Dotahuješ věci do konce? Máš řidičák? Pokud jsi na otázky odpověděl/a ANO, neváhej nám poslat svůj životopis. Budeme se těšit!