Služby

Jsme tady pro vás.

Ať už potřebujete koupit trochu materiálu pro drobnou opravu či stříšku nebo před sebou máte rozhodování o velké investici do nové střechy, naše služby Vám pomáhají.

Co potřebujete vědět při koupi střechy? Na co si dát pozor a co nepodcenit, abyste s velkou investicí do střechy nesplakali nad výdělkem? Podívejte se do naší poradenské sekce nebo se přijďte poradit s opravdovými specialisty na střechy.

Stejně tak jsou naši prodejci připraveni poradit všem šikovným kutilům ohledně detailů střech a jiných konstrukcí - jaký materiál se na co dobře hodí, jaký materiál pro Vaši střechu bude přiměřený atp. Pomůžeme Vám také s výpočty - kolik jakého materiálu budete potřebovat, dopravíme Vám střechu i drobnosti přímo na stavbu, doporučíme osvědčeného pokrývače, klempíře, izolatéra nebo tesaře. Střešní materiály si u nás prohlédnete.

Prostě Vám pomůžeme udělat realizaci Vaší střechy nebo jiné stavby jednodušší.

Naše nabídka pro profesionály.

Jste profesionál a očekáváte stejnou úroveň přístupu i od svého dodavatele střešních materiálů? Přesvědčte se o kvalitě našich služeb pro pokrývače, klempíře a jiné realizační firmy.

Stále se snažíme učit něco nového a investujeme do nových způsobů, jak Vám usnadnit práci. Zde vidíte výběr z poskytovaných druhů služeb pro pokrývače a jiné střechařské profese, nicméně na Vaší pobočce PRVNÍ CHODSKÉ na Vás možná čekají další příjemná překvapení. Náš ochotný personál se snaží efektivně uspokojovat potřeby každého jednotlivého zákazníka, a tak sestavujeme balíčky služeb "na míru".

Promluvte si s Vaší kontaktní osobou v PRVNÍ CHODSKÉ, co by pro Vás bylo zajímavé a co by Vám pomohlo.