SATJAM Trend

Střešní krytina SATJAM Trend Pěkná střecha s dlouhou životností nemusí stát mnoho! Pro všechny zájemce o krytinu s tradičním vzhledem a vysokou kvalitou při nízké ceně jsme připravili ekonomické řešení – SATJAM Trend. Vybírat můžete z celé řady barevných provedení polyestersat 25 μm.

Máte zájem o toto zboží? ...

E-SHOP

Střešní krytina SATJAM Trend


Pěkná střecha s dlouhou životností nemusí stát mnoho! Pro všechny zájemce o krytinu s tradičním vzhledem a vysokou kvalitou při nízké ceně jsme připravili ekonomické řešení – SATJAM Trend. Vybírat můžete z celé řady barevných provedení polyestersat 25 μm.


Využití střešní krytiny SATJAM Trend

Rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Trend

1. Nízká hmotnost

Až 10× nižší hmotnost než u klasických těžkých střešních krytin umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.

2. Vysoká kvalita materiálu

Vstupní materiál, vysoce kvalitní ocelový žárově pozinkovaný plech opatřený barevnou povrchovou úpravou, je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je například ArcellorMittal.

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav

Díky široké nabídce barevných provedení lze sladit krytinu s fasádou a ostatními stavebními prvky.

4. Dlouhá životnost

Dlouhá životnost krytiny garantuje nízké nároky na údržbu střešní krytiny.

5. Servis a poradenství

Zdarma vám připravíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

6. Komplexní systém

Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních fólií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiélu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete také ucelené řešení střešních oken SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci s vynikajícími parametry SATJAM Izopir.

Technické údaje Lehké střešní krytiny SATJAM Trend jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6 070 mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky moderní technologii je možné u této krytiny měnit délku vlny tak, že ji lze přizpůsobit estetickým požadavkům uživatele. Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce.
Minimální sklon střechy je 10°.

Vyrábí se z oceli i hliníku, délka záruky je tak až 60 let, samotná životnost pak 80 - 100 let.

Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.

Soubory ke stažení

SATJAM Trend - montážní návod 3.93 MB stáhnout
 
* takto označená pole jsou povinná