Dakea doplňky

Doplňky ke střešním oknům Dakea Firma Dakea nabízí ke svým střešním oknům mnoho doplňků v podobě: Zatemňujících rolet Interiér...

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Doplňky ke střešním oknům Dakea

Firma Dakea nabízí ke svým střešním oknům mnoho doplňků v podobě:

  • Zatemňujících rolet
  • Interiérových plátěných rolet
  • Žaluzií
  • Markýz
  • Předokenních rolet
  • Elektrického ovládání

 

Zatemňující rolety Dakea pomáhají proměnit den za noc. Zcela zabraňují vnikání světla, bez použití kabelů a lan, jednoduše se zasouvají do hliníkového rámu. Zatemňující rolety Dakea jsou naprosto bezúdržbové díky použití moderní pogumované látky v kombinaci s polyesterem.

Interiérové plátěné rolety Dakea slouží k jemnému rozptýlení světla. Nedá se předpokládat, že zajistí úplné zatemnění, ale i tak se jedná o praktické a nenákladné řešení pro zastínění v místech, kde je potřeba vyhnout se přímému prudkému světlu.

Žaluzie Dakea jsou vhodným doplňkem ke střešním oknům v případě, kdy je potřeba regulovat množství světla pronikajícího z exteriéru. Jedná se o stále moderní doplněk ke střešnímu oknu, navíc díky tomu, že jsou žaluzie Dakea vyrobeny z hliníku, hodí se také do koupelen, kde poskytují stín a větší soukromí.

Markýzy Dakea představují ideální volbu v případech, kdy je potřeba regulovat nejen světlo z exteriéru, ale také omezovat zahřívání během letních dnů a omezení hluku při dešti. Markýzy Dakea jsou vyrobeny z polopropustné sítě, která je potažena PVC. Příjemně rozptyluje vnikající světlo a dobře zabraňuje přehřívání tím, že účinně blokuje až 80% slunečního tepla.

Předokenní rolety Dakea jsou nejlepším produktem, který dokáže účinně chránit střešní okna (kroupy, větve okolních stromů), výrazně snižovat hluk a zároveň dokážou zajistit úplné zatemnění. Předokenní rolety Dakea jsou poháněny čtyřstupňovým tubulárním motorem a jsou opatřeny hliníkovými vodícími lištami s dvojitou izolací.

Pro snadnou dosažitelnost u střešních oken, které se z pohledu interiéru používají ve větší výšce, připravila firma Dakea elektrické ovládání a ovládací tyč. Elektrický ovladač EPC300 zaručuje snadnou a flexibilní obsluhu střešních oken v nedostupných podmínkách. Elektrický ovladač Dakea EPC300 umožňuje regulovat otevření okna od 10 do 40 cm. Ovládací tyče Dakea ZAR jsou vhodné pro všechny střešní okna Dakea, jsou vyrobeny z kovu s plastovou rukojetí a dodávají se ve dvou délkách (80 a 120 cm).

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná