Ekoternit EB4 - šupina

Ekologická plastová střešní krytina

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Plastová střešní krytina Ekoternit se vyrábí z PVC, kdy jeho  podstatnou složku tvoří recyklovaný materiál,  který  je dále v procesu výroby obohacován  o aditiva, která zaručují  krytině stálobarevnost, ochranu před UV zářením a dlouhou životnost.

Dále se díky tomu náš výrobek vyznačuje vysokou odolností jak proti povětrnostním vlivům, tak i mechanickému poškození a je prakticky nerozbitný.
Mimo jiné také střešní krytina Ekoternit výborně tlumí hluk deště, odolává slunci, větru, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot.

Krytina se po položení na střechu vlivem tepla dotvaruje podle podkladu, čímž se střeše dokonale přizpůsobí. Díky vysoké tvárnosti lze krytinu navíc velmi úspěšně použít u půlkulatých částí střech, kde se jinak používá oplechování.

 

Vyrábí se ve 4 typech a 4 barvách:
 

EB1 (malý kosočtverec), EB2 (velký kosočtverec), EB3 (obdélník), EB4 (šupina)

v barvách: černá, červená, šedá a grafit.  

 

EB4 ( Šupina ) 16,6 ks/m2

Tento náš výrobek vás zcela ohromí způsobem jakým věrně imituje přírodní břidlici. Je vhodná vždy, když je potřeba dodat střeše nádech starých časů. Ekoternit Premium EB4 šupina vykouzlí úžasný vzhled na všech historických budovách, roubených staveních, altánech a podobně.

Střešní krytina Ekoternit velmi dobře odolává vysokým teplotám v létě i velmi nízkým teplotám v zimních měsících. Naše střešní krytina je také odolná vůči působení UV záření.

Střešní krytina Ekoternit nám dokazuje letité zkušenosti , mnohostranné a kvalitní využití recyklovaného plastu. Pokud přemýšlíte o nejvhodnější volbě střešní krytiny, věříme, že je pro Vás naše nabídka nejlepší volba.

Tento náš výrobek vás zcela ohromí způsobem jakým věrně imituje přírodní břidlici. Je vhodná vždy, když je potřeba dodat střeše nádech starých časů. 

Soubory ke stažení

Ekoternit - technický list 2.55 MB stáhnout
Ekoternit - ceník 499.42 KB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná