Polykarbonátové střešní krytiny

Polykarbonátové střešní krytiny jsou nerozbitné desky z PC (polykarbonát), které je možné použít i v těch nejnáročnějších aplikacích.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Polykarbonátové střešní krytiny jsou nerozbitné desky z PC (polykarbonát), které je možné použít i v těch nejnáročnějších
aplikacích. Materiál zachovává své mechanické vlastnosti v rozmezí -20°C až + 115°C.

Mezi nejznámější polykarbonátové desky patří Marlon CS a Marlon CSE.

Marlon CS je řada průhledných (kromě barvy opál) trapézových nebo vlnitých prosvětlovacích desek. Desky nacházejí použití především jako prosvětlovací střešní prvek. Jedná se o vynikající materiál, který stojí na kvalitativní špičce dostupných trapézových prosvětlovacích desek.

Desky Marlon CS jsou opatřeny UV filtrem z vnější strany. Největší jejich předností je jejich vynikající průhlednost, nerozbitnost kroupami a odolnost vyšším teplotám.

V prodeji jsou průhledné barvy: čirá, modrá, bronz - kouřově hnědá, průsvitně mléčná - difuzní opál a kouřově šedá - solar grey.

Marlon CSE je řada průsvitných trapézových nebo vlnitých prosvětlovacích desek s povrchovou krupičkou na vnitřní straně desky určenou k rozptýlení světla. Povrchová krupička láme světlo, takže desky nejsou úplně průhledné, ale průsvitné a vzniká pod nimi příjemný jemný chládek aniž přijdete o světlo.

Část paprsků díky svému lomu na krupičce zůstane v materiálu, takže deska se při nasvícení sluncem rozzáří. Desky Marlon CSE jsou opatřeny UV filtrem z obou stran.

Největší předností desek Marlon CSE je jejich schopnost lehce zastínit prostor, nerozbitnost kroupami a odolnost vyšším teplotám.

V prodeji jsou průsvitné i neprůhledné barvy: průsvitná čirá bronz - kouřově hnědá, neprůhledná červená, zelená a šedá určené pro neprůhledné střechy.

Soubory ke stažení

Montážní návod - montáž komůrkových desek na latě pomocí PC H-profilů 393.89 KB stáhnout
Montážní návod - montáž komůrkových desek na krokve pomocí AL lišt 448.31 KB stáhnout
Montážní návod - Marlon/Suntuf CS a CSE 170.27 KB stáhnout
Montážní návod - Laniplast - Polykarbonátové trapézy a vlnovky 60.73 KB stáhnout
Montážní návod - montáž komůrkových desek Marlon ST, Laniplast 152.51 KB stáhnout
Montážní návod - montáž komůrkových desek na krokve pomocí PC H-profilů 691.52 KB stáhnout
Montážní návod - kotvení desek, Laniplast 356.30 KB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná