Solární systémy Bramac

Společnost Bramac svým zákazníkům nabízí nejen solární kolektory, ale také kompletní solární systémy.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Získejte ze slunce víc než jen krásné opálení. Využijte jeho přirozené síly a pořiďte si solární systém Bramac. Postavte domácnost na vlastní energetické nohy díky chytrému hospodaření se solární energií. 

Solární kolektory jsou nutnou součástí systému. Jaké vybrat?

Bramac nabízí jak solární kolektory, které se umisťují do roviny spolu s krytinou, tak kolektory, jejichž místo je na nosné konstrukci umístěno nad střešní krytinou. 

Solární kolektory, které se ukládají místo krytiny, Bramac dodává spolu se systémem střešní krytiny pro vaši střechu. Pořídit je samozřejmě můžete i samostatně a lze jej kombinovat i s krytinou od jiného výrobce. Na 70 % roční spotřeby jednoho obyvatele domu vám bude stačit kolektor o ploše 1, 5 až 2 m2. Solární kolektory, které se umisťují do roviny s krytinou se velmi snadno montují. Systém střešních krytin Bramac je navíc připraven tak, aby nebylo nutné tašky řezat či jinak upravovat. Solární kolektory tak není nutné ani dodatečně oplechovat. Vše jde hladce a bez obtíží. 

Klasické solární kolektory nad střešní krytinu je vhodný pro všechny střechy s mírným sklonem i střechy pultové. Nosný rám kolektoru je možné natočit tak, aby byl jejich sklon maximálně optimální a vy jste tak využívali sto procent z jejich účinnosti. Protože je konstrukce hliníková, nezatíží zbytečně váš krov a vy se tak nemusíte trápit jeho únosností. 

Soubory ke stažení

Solární kolektory Bramac 956.02 KB stáhnout
Montážní návod - Solární kolektory Bramac 686.00 KB stáhnout
 
* takto označená pole jsou povinná