Světlovody SUNIZER

Světlovody slouží k přivedení světla do míst, která nelze dostatečně prosvětlit fasádními nebo střešními okny. Pomocí světlovodu můžet

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Světlovody přivádí světlo i do těch nejtemnějších koutů objektu. Vyberte si kvalitní český výrobek SUNIZER a přiveďte světlo i k vám. Tubusové světlovody přivádí denní světlo do neosvětlených prostor díky optickému systému, který nahrazuje umělé osvětlení interiéru.

Proč si vybrat právě tubusový světlovod SUNIZER?

Získáte záruku 10 let, decentní elegantní design, který nebude nijak narušovat celkový ráz budovy, flexibilní technické provedení, díky kterému můžete SUNIZER instalovat i v rámci složitých architektonických konstrukcí, a hlavně denní světlo, které probudí váš interiér k životu ve zcela nových barvách.

Kvalitních tuzemských výrobků je mezi zahraničními dodavateli jako šafránu. SUNIZER si však své místo na výsluní vybojoval právem. Kromě toho, že jej společnost nabízí v několika barevných variantách, si samozřejmě můžete zvolit i průměr světlovodného potrubí, a to 230 mm, 330 mm, 430 mm, 530 mm, 730 mm, přesně podle požadavků projektanta. SUNIZER navíc naplňuje náročné požadavky nízkoenergetických a pasivních budov, což značně rozšiřuje možnosti jeho využití. Designovou třešničkou světlovodu je LED podsvícení, které je možné na vnitřní panel instalovat.

Soubory ke stažení

Montážní návod - světlovod SUNIZER - šikmá střecha 1.69 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná