Satjam Taurus Modul

Satjam Taurus Modul je maloformátová šablona. Díky tomu se hodí pro použití na složitější tvary střech, vynikne ovšem i na střechách jednoduchých.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Povrchové úpravy v nejvyšších jakostních třídách, výrazný a nepřehlédnutelný design, vysoká kvalita zpracování. Toto jsou základní výhody střešní krytiny Satjam Taurus Modul, která má ambice stát se zajímavým architektonickým prvkem vaší střechy.

Vybírat lze ze široké nabídky barev a povrchových úprav, díky čemuž lze sladit krytinu s fasádou a ostatními stavebními prvky.

Životnost krytiny Satjam Taurus Modul je 50 - 60 let, přičemž záruka u ocelového provedení je poskytována na 30 let a u hliníkového provedení na 60 let. Samotná životnost krytiny je pak 80 - 100 let.

Výrazná profilace dělá z této krytiny nepřehlédnutelnou dominantu stavby. Nezanedbatelným přínosem této výrazné profilace je i vysoká pevnost krytiny. Minimální sklon střechy při použití krytiny Satjam Taurus Modul je 12°.

 

Povrchové úpravy krytiny Satjam Taurusu Modul

 
Krytina z jakostního ocelového plechu dostupná v povrchové úpravě: 
  • Satpur 50 μm, 0,5 mm (PU 50), 30 let záruka - povrchová úprava na bázi polyuretanu nabízí vysokou kategorii ochrany vůči mechanickému poškození a zajišťuje mimořádnou odolnost v prostředích se zvýšenou korozivitou.
  • Purmat® 50 μm, 0,5 mm (PUM 50), 30 let záruka - povrchová úprava s vysokou odolností proti korozi, mechanickému poškození a UV záření.  
  • Satmat hrubozrnný 35 μm, 0,5 mm (PMH 35), 20 let záruka - povrchová úprava se strukturovaným matným povrchem nabízí zajímavé inovativní řešení povrchu s tloušťkou laku 35 μm.
  • Purmax® 40 μm, (PUX)
  • GreenCoat® Crown BT 26 μm (CR)
 
nebo z kvalitního norského hliníku
  • AluMat® 25 μm (APM), 0,6mm, 60 let záruka - hladké provedení střešní krytiny ze slitiny hliníku, zaručující vysokou jakost střešní krytiny, odolnost a dlouhou živostnost.
  • AluMat® Stucco 25 μm (APMS)

 

Soubory ke stažení

SATJAM Taurus - montážní návod 3.74 MB stáhnout
 
* takto označená pole jsou povinná