LINDAB Topline

Střešní krytina Topline od firmy LINDAB je vyrobena z ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Střešní krytina Topline od firmy LINDAB je vyrobena z ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Tato střešní krytina
 napodobuje tvar klasických střešních tašek. Pro střešní krytinu Topline je charakteristický vysoký profil 42 mm dodávající krytině větší tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou.

LINDAB Topline je odolná vůči extrémním vlivům počasí

Jako ochrana proti zatečení i při extrémních povětrnostních podmínkách slouží pojistná vodní drážka. Krytinu Topline je možné použít na rodinné domy typu bungalov díky nízkému sklonu 14°. Z důvodu velmi nízké hmotnosti je tato střešní krytina použitelná na rekonstrukce starších objektů a eternitových střech.

Střešní krytina Topline se vyrábí ze švédské žárově pozinkované oceli, která je na horní straně povrchově upravována a na spodní straně krytiny je nanesena ochranná polyesterová vrstva o tloušťce 10 µm. Tyto úpravy jsou výhodou proti korozi a střešní krytina Topline nevyžaduje skoro žádnou údržbu. Díky mnoha barevným odstínům, je možné barevně sladit krytinu s ostatním příslušenstvím.

Střešní krytina Topline se vyrábí v různých povrchových úpravách:

  • Classic
  • Premium
  • Elite

Soubory ke stažení

Montážní návod - Lindab taškové krytiny 1.64 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná