Roof

Satjam Roof je moderní krytina s univerzálním použitím. Má vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům včetně silného krupobití. Nelze opomenout také výborné užitné vlastnosti a poměr cena-výkon.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Satjam Roof je moderní krytina s univerzálním použitím. Má vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům včetně silného
krupobití. Nelze opomenout také výborné užitné vlastnosti a poměr cena-výkon.

Vybrat si lze z široké nabídky barev a povrchových úprav. Každému je tak umožněno sladit střešní krytinu s fasádou domu a ostatními stavebními prvky.

Satjam Roof lze použít na střechy od sklonu 10°.

Životnost střešní krytiny Satjam Roof je 50 - 60 let s minimálními nároky na údržbu. Záruka Satjam Plus je poskytována až v délce 30 let.

Střešní krytina SATJAM Roof
 
SATJAM Roof je moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.
 
Využití střešní krytiny SATJAM Roof
Rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty
 
Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Roof

1. Nízká hmotnost
Až 20x nižší než je hmotnost klasických těžkých střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku. Hmotnost krytiny Satjam Roof v provedení Alumat (slitina hliníku) je pouze 2 kg/m2, u ocelového provedení to je 4,8 Kg/m2.
 
2. Vysoká kvalita materiálu
Vstupní materiál, vysoce kvalitní ocelový žárově pozinkovaný plech opatřený barevnou povrchovou úpravou, je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. ArcelorMittal, Myriad, Corus, v případě slitiny hliníku je dodavatelem norská společnost Hydro Norsk.
 
3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
Umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.
 
4. Dlouhá životnost
U hliníku 80 až 100 let s nízkými nároky na údržbu střešní krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytována až v délce 60 let.

5. Servis a poradenství
Zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.
 
6. Komplexní systém
Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních folií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiálu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete ucelené řešení střešních oken SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci s vynikajícími parametry SATJAM Izopir.

 

Soubory ke stažení

Montážní návod - Satjam Roof 4.27 MB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná