Tondach iRoof

Moderní PIR izolace pro šikmé střechy. Urychlí realizaci střech, zajistí úsporu tepla , zamezí přehřívání půdních prostorů a v neposlední řadě zvětší obytný prostor podkroví.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Moderní a vysoce efektivní řešení tepelněizolačního systému od firmy Tondach.

Řešení vhodné pro rekonstrukci i novostavby, se skladbami střechy nad, mezi a pod krokvemi. 

iRoof vyniká jednoduchostí a rychlostí montáže, je zdravotně nezávadný, plně recyklovatelný, bez tepelných a akustických mostů.

Dokonalá vzduchutěsnost systému zabrání přehřívání interiéru v létě a naopak únikům tepla v chladnějším období.

                                  

Jelikož nesnižuje světlou výšku interiéru, nejenže uspoří prostor podkroví, ale zároveň umoňuje přiznat dřevěné prvky krovu.

 

Dle skladby střechy je možnost vybírat z těchto tří druhů tepelněizolačních desek:

Tondach Thermo Classic - oboustranně opatřená difuzně otevřeným rounem odolným proti roztržení. Lze umístit nad krokve, ale také nad krokve v kombinaci s tepelnou izolací z minerálních vláken mezi krokvemi.

Tondach Thermo Comfort - oboustranně opatřená difuzně otevřeným rounem a na vrchní straně opatřená difuzní fólií se samolepicími okraji. Lze umístit nad krokve, ale také nad krokve v kombinaci s tepelnou izolací z minerálních vláken mezi krokvemi.

Tondach Thermo Classic Alu - oboustranně opatřená hliníkovou fólií pro ještě vyšší tepelnou izolaci. Vhodná do řešení tepelněizolačního systému při rekonstrukci a na památky. Lze umístit pod krokve v kombinaci s tepelnou izolací z minerálních vláken mezi krokvemi.

Soubory ke stažení

Skladba iRoof TOP 559.42 KB stáhnout
Skladba iRoof UNI 595.96 KB stáhnout
Skladba iRoof RENOVA 594.09 KB stáhnout
Ceník iRoof 169.29 KB stáhnout
 
* takto označená pole jsou povinná