Tondach iRoof

Moderní PIR izolace pro šikmé střechy. Urychlí realizaci střech, zajistí úsporu tepla , zamezí přehřívání půdních prostorů a v neposlední řadě zvětší obytný prostor podkroví.

Máte zájem o toto zboží? ...

Poptat produkt

Moderní a vysoce efektivní řešení tepelněizolačního systému od firmy Tondach.

Řešení vhodné pro rekonstrukci i novostavby, se skladbami střechy nad, mezi a pod krokvemi. 

iRoof vyniká jednoduchostí a rychlostí montáže, je zdravotně nezávadný, plně recyklovatelný, bez tepelných a akustických mostů.

Dokonalá vzduchutěsnost systému zabrání přehřívání interiéru v létě a naopak únikům tepla v chladnějším období.

                                  

Jelikož nesnižuje světlou výšku interiéru, nejenže uspoří prostor podkroví, ale zároveň umoňuje přiznat dřevěné prvky krovu.

 

Dle skladby střechy je možnost vybírat z těchto tří druhů tepelněizolačních desek:

Tondach Thermo Classic - oboustranně opatřená difuzně otevřeným rounem odolným proti roztržení. Lze umístit nad krokve, ale také nad krokve v kombinaci s tepelnou izolací z minerálních vláken mezi krokvemi.

Tondach Thermo Comfort - oboustranně opatřená difuzně otevřeným rounem a na vrchní straně opatřená difuzní fólií se samolepicími okraji. Lze umístit nad krokve, ale také nad krokve v kombinaci s tepelnou izolací z minerálních vláken mezi krokvemi.

Tondach Thermo Classic Alu - oboustranně opatřená hliníkovou fólií pro ještě vyšší tepelnou izolaci. Vhodná do řešení tepelněizolačního systému při rekonstrukci a na památky. Lze umístit pod krokve v kombinaci s tepelnou izolací z minerálních vláken mezi krokvemi.

Soubory ke stažení

Skladba iRoof TOP 559.42 KB stáhnout
Skladba iRoof UNI 595.96 KB stáhnout
Skladba iRoof RENOVA 594.09 KB stáhnout
Ceník iRoof 169.29 KB stáhnout
 

Nezávazná poptávka

* takto označená pole jsou povinná