Stínící doplňky VELUX - světelný a tepelný komfort Vašeho domova

Otázka:

Stínící doplňky VELUX - světelný a tepelný komfort Vašeho domova

Jsou chvíle a situace, kdy světlo a sluneční svit nepotěší. Ať už vás ráno nevyžádaně probudí dříve, než byste si přáli a tím vás předčasně vytáhnou z postele nebo vaše podkroví přemění na neobyvatelnou saunu.

Jak to tedy zařídit, aby vás slunce navštěvovalo jen když si to vy budete přát a v intenzitě jakou si budete přát a aby zůstalo vaše obytné podkroví obyvatelné i v nejparnějším létě? S tím vám hravě pomohou zastiňovací doplňky od VELUXU.

 

Zatemňující a zastiňující rolety a žaluzie mohou zajistit buď kompletní zatemnění nebo s různou intenzitou zabrání pronikání světla do interiéru. Dopřejí vašim podkrovním místnostem tepelný i světelný komfort, ochrání je před horkými dny a zároveň zajistí potřebné soukromí. Vynikají svou odolností i jednoduchou instalací. Nabízí širokou škálu barev i vzorů, při jejichž navrhování byli osloveni také významní světoví designeři. Snadno si tak z rozsáhlého vzorníku vyberete styl, který vašemu domovu dodá kouzlo a podtrhne jeho osobitost.

Úchytky zabudované v každém střešním okně VELUX jsou vyrobeny tak, aby nebyl problém s instalací jakékoliv rolety a žaluzie VELUX.  Díky patentovanému systému Pick&Click® je osazení oken novými roletami opravdu snadné.

Stačí si jen ujasnit, kterou funkci od stínící techniky očekáváte a vybrat si zatemňující roletu, zastiňující roletu, plisovanou roletu nebo žaluzii pro interiérové umístění nebo předokenní roletu či venkovní markýzu pro vnější stranu okna. Díky možnosti kombinování vícero možností lze dosáhnout i různých efektů pro obytné prostory využívané pro různé účely. Snadno si tak každý vybere přesně podle svých přání a očekávání.

Zastiňovací doplňky VELUX najdete na e-shopu PRVNÍ CHODSKÉ.